kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja
kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

Misja szkoły

Nauczyciele

Sukcesy

Projekty

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe klas 4-8

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych zajęć pozalekcyjnych.

Muzyczna Sfera - klasy 4-6

chór szkolny – ćwiczenia emisyjne, dykcyjne, praca nad repertuarem wielogłosowym, występy szkolne i pozaszkolne

„Byle do przerwy” - spotkania w redakcji - klasy 4-6

Nie masz szczególnych oporów przed pisaniem? Chętnie dzielisz się z innymi swoimi pomysłami?
Lubisz spotkania z ciekawymi ludźmi?
Przyjdź do nas!
Poznasz tu: świat mediów i tajniki dziennikarstwa, ciekawych, kreatywnych ludzi, sposoby pozyskiwania informacji. Odkryjesz w sobie: własne możliwości redaktorskie, talent pisarski, duszę dziennikarza. Koło dziennikarskie zaprasza!

Sfera sportu - kalsy 1-6

Zajęcia ogólnorozwojowe oparte na grach i zabawach ruchowych. W programie nauka podstawowych elementów techniki halowych gier zespołowych, nauka gry i jej przepisów. Uczniowie zwiększają swoją sprawność ogólną oraz nabywają konkretne umiejętności w zakresie halowych gier zespołowych, aktywnie spędzając czas i ucząc się współpracy w grupie.

Sfera sztuki - klasy 1-6

Świat bez sztuk plastycznych byłby szary, smutny, pozbawiony wszelkich emocji i doznań estetycznych. Nigdy się na to nie zgodzimy! Nadszedł czas na SFERĘ SZTUKI. Wiem, że potraficie i chcecie tworzyć. Proponuję zajęcia, podczas których poznamy wszystkie techniki plastyczne. Będziemy zatem malować obrazy na płótnie, lepić w glinie samoutwardzalnej, malować na szkle, tworzyć grafiki i rysować węglem. Będziemy szyć, dekorować koszulki bawełniane, projektować maskotki i kukiełki. Stworzymy własne projekty i elementy scenografii. Udekorujemy drewniane szkatułki techniką decoupage, stworzymy formy dekoracyjne i okolicznościowe i oczywiście formy przestrzenne…i jeszcze reliefy z wykorzystaniem różnych materiałów…i jeszcze…..pomysłów mam milion..Pamiętajcie, poznawanie i rozumienie sztuki, poznawanie własnych możliwości to najwspanialsza przygoda, jaką możemy przeżyć. Zapraszam serdecznie.

Grafika komputerowa – podstawy - klasy 4

Nauka podstaw pracy w programach, paint, pixlr gimp. Praca na warstwach, zastosowanie masek i narzędzi do selekcji. Tworzenie fotomontażu, retuszu i własnych kompozycji.

Detektywi historii - klasy 4

Twórcze zajęcia, czerpiące wzorce z nauk pomocniczych historii.
Np. tworzenie „starego” papieru i dokumentów, papirusów, zwojów pergaminowych; mumii; makiet budowli starożytnych lub średniowiecznych; próby pisania piórem ptasim; tworzenie karykatur władców; zabawy w archeologów – restaurowanie rozbitego naczynia, tworzenie naczyń z masy solnej; tworzenie dawnej biżuterii, projektowanie strojów z epoki itp.

Chrobry TV - klasy 5-6

W ramach zajęć uczniowie dokumentują ciekawe wydarzenia z życia szkolnego.
Uczą się nagrywania, kadrowania i montażu filmu z pomocą zaproszonych profesjonalnych kamerzystów i operatorów. Co miesiąc na stronie internetowej szkoły publikowany jest odcinek „Chrobry TV”. Zajęcia odbywają się w pracowni informatycznej.

Proyecto espańol

Celem zajęć jest wprowadzenie dzieci w świat języka hiszpańskiego i kultury hiszpańskojęzycznych. Jest to kultura pełna słońca, muzyki, radości, życzliwych i otwartych ludzi- w takiej atmosferze pracujemy na naszych lekcjach. Kładziemy nacisk na komunikację i pełne zanurzenie w języku już od pierwszych lekcji.

SP Chrobry

Misja szkoły

Sukcesy

Nauczyciele

Projekty

Oferta zajęć pozalekcyjnych

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

Dla rodzica

Statut

Dokumenty szkolne

Dziennik

Plan lekcji

Plan zajęć pozalekcyjnych

Kalendarz

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

O szkole

Zasady rekrutacji

Opłaty i promocje

Zapisy

Infolinia
785 885 300