kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja
kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

Misja szkoły

Nauczyciele

Sukcesy

Projekty

Zajęcia dodatkowe

Sukcesy Chrobrego

rekrutacja

OFERTA
zajęć pozalekcyjnych

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe

Rok szkolny 2022/23

Wyniki ogłoszone! Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Lublinie zdobyli tytuły laureatów i finalistów w kuratoryjnych konkursach przedmiotowych. Nasi uczniowie tytuły zdobyli z przedmiotów takich jak: język polski, matematyka, język angielski, chemia, biologia, język niemiecki, fizyka i geografia!

Gratulujemy nauczycielom, którzy poświęcili dużo czasu i wysiłku, aby przygotować naszych zdolnych uczniów do konkursów.

 

Oto lista naszych uczniów:

Język polski:
  • Agnieszka Rusek uczennica klasy VIII zdobyła tytuł Laureata
  • Paweł Wróbel uczeń klasy VIII zdobył tytuł Finalisty
  • Weronika Honcz uczennica klasy VIII zdobyła tytuł Finalisty
  • Anna Ścisłowska uczennica klasy VIII zdobyła tytuł Finalisty
Matematyka:
  • Paweł Wróbel uczeń klasy VIII zdobył tytuł Laureata
Język angielski:
  • Paweł Wróbel uczeń klasy VIII zdobył tytuł Laureata
  • Krzysztof Koncewicz uczeń klasy VIII zdobył tytuł Laureata
  • Natalia Mamej uczennica klasy VII zdobyła tytuł Finalisty
  • Amelia Tkaczyk uczennica klasy VIII zdobyła tytuł Finalisty
  • Piotr Margol uczeń klasy VIII zdobył tytuł Finalisty
  • Zuzanna Kędra uczennica klasy VIII zdobyła tytuł Finalisty
  • Magdalena Obłoza uczennica klasy VII zdobyła tytuł Finalisty
Chemia:
  • Karolina Białas uczennica klasy VIII zdobyła tytuł Laureata
  • Szymon Kołodziński uczeń klasy VIII zdobył tytuł Finalisty
  • Agnieszka Rusek uczennica klasy VIII zdobyła tytuł Finalisty
Biologia:
  • Paweł Wróbel uczeń klasy VIII zdobył tytuł Laureata
Język niemiecki: 
  • Jakub Poleszak uczeń klasy VIII zdobył tytuł Laureata
  • Amelia Tkaczyk uczennica klasy VIII zdobyła tytuł Laureata
  • Leonard Bartosik uczeń klasy VIII zdobył tytuł Laureata
  • Magdalena Obłoza uczennica  klasy VII zdobyła tytuł Laureata
  • Zuzanna Kura uczennica klasy VIII zdobyła tytuł Finalisty
  • Izabela Sobieszczańska uczennica klasy VIII zdobyła tytuł Finalisty
Fizyka:
  • Szymon Kołodziński uczeń klasy VIII zdobył tytuł Finalisty
Geografia:
  • Agnieszka Rusek uczennica klasy VIII zdobyła tytuł Finalisty
  • Aleksandra Jakubus uczennica klasy VIII zdobyła tytuł Finalisty

Rok szkolny 2021/22

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Lublinie zdobyli tytuły laureatów i finalistów w kuratoryjnych konkursach przedmiotowych.

 

Oto lista naszych uczniów:

Język polski:
  • Rucińska Kaja uczennica klasy VIII zdobyła tytuł Laureata,
  • Bogacka Joanna uczennica klasy VIII zdobyła tytuł Laureata
Matematyka:
  • Bień Nikodem uczeń klasy VII zdobył tytuł Laureata,
  • Kępa Liliana uczennica klasy VIII zdobyła tytuł Laureata,
  • Bogacka Joanna uczennica klasy VIII zdobyła tytuł Laureata,
  • Murdza Dominika uczennica klasy VIII zdobyła tytuł Finalisty,
  • Rucińska Kaja uczennica klasy VIII zdobyła tytuł Finalisty,
  • Siwiec Leon uczeń klasy VIII zdobył tytuł Finalisty,
  • Wróbel Paweł uczeń klasy VII zdobył tytuł Finalisty,
  • Woźniak Konstancja uczennica klasy VIII zdobyła tytuł Finalisty
Fizyka:
  • Kołodziński Szymon uczeń klasy VII zdobył tytuł Laureata,
  • Małysz Mikołaj uczeń klasy VIII zdobył tytuł Finalisty,
Język niemiecki:
  • Lutek Maria uczennica klasy VIII zdobyła tytuł Laureata,
  • Siwiec Leon uczeń klasy VIII zdobył tytuł Laureata,
  • Bartosik Leonard uczeń klasy VII zdobył tytuł Finalisty,
  • Jarosz Karolina uczennica klasy VIII zdobyła tytuł Finalisty,
  • Poleszak Jakub uczeń klasy VII zdobył tytuł Finalisty,
  • Skrzypek Muriel uczeń klasy VIII zdobył tytuł Finalisty,
  • Świrski Wojciech uczeń klasy VII zdobył tytuł Finalisty,
  • Tkaczyk Amelia uczennica klasy VII zdobyła tytuł Finalisty,
Geografia:
  • Michalina Rola uczennica klasy VIII zdobyła tytuł Finalisty,
Konkurs języka hiszpańskiego
  • Skrzypek Muriel uczeń klasy VIII zdobył tytuł Finalisty

Rok szkolny 2020/21

W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie Chrobrego uzyskali 16 tytułów laureata oraz 4 tytuły finalistów tegorocznej edycji konkursów przedmiotowych organizowanych pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Laureaci

Konkurs polonistyczny: Konstancja Cegłowska 8b

Konkurs języka angielskiego: Konstancja Cegłowska 8b, Julia Karpińska 8b, Aleksandra Kalisz 8a, Lidia Urban 8c, Magdalena Banaszek 8a, Mikołaj Małysz 7c

Konkurs języka niemieckiego: Konstancja Cegłowska 8b, Aleksandra Kalisz 8a, Magdalena Banaszek 8a, Maria Lutek 7b, Paulina Nowak 8b

Konkurs matematyczny: Małgorzata Haczewska 8a, Ignacy Wójtowicz 8c

Konkurs fizyczny: Ignacy Wójtowicz 8c

Konkurs geograficzny: Michał Kochański 8a

Finaliści

Konkurs fizyczny:  Tomasz Frąszczak 8c

Konkurs języka angielskiego:  Alicja Kot 7b

Konkurs języka francuskiego:  Alicja Kot 7b

Konkurs języka niemieckiego: Leon Siwiec 7b

W roku szkolnym 2019/2020 uczniowie Chrobrego uzyskali 5 tytułów laureata oraz 19 tytułów finalistów tegorocznej edycji konkursów przedmiotowych organizowanych pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Laureaci

Konkurs języka angielskiego: Weronika Markocka

Konkurs geograficzny: Michał Kochanski

Konkurs języka niemieckiego: Małgorzata Haczewska , Aleksandra Zakrzewska , Małgorzata Zięba

Finaliści

Konkurs języka angielskiego: Weronika Markocka

Konkurs geograficzny: Michał Kochanski

Konkurs języka niemieckiego: Małgorzata Haczewska , Aleksandra Zakrzewska , Małgorzata Zięba

W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie Chrobrego uzyskali 18 tytułów laureata oraz 13 tytułów finalistów tegorocznej edycji konkursów przedmiotowych organizowanych pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty .

Laureaci

Konkurs języka angielskiego: Milena Mazurek 8a, Oliwia Wasąg 8a, Zofia Lutek 8a, Nadia Wójcik 8a, Franciszek Siwiec 8b i Michał Szumiło 8b

Konkurs chemiczny: Michał Szumiło 8b

Konkurs geograficzny: Michał Szumiło 8b

Konkurs matematyczny: Milena Mazurek 8a, Franciszek Siwiec 8b, Wojciech Łucjan 8c i Wiktor Żurek 8c

Konkurs języka niemieckiego: Julia Jóźwiakowska 8c, Paulina Litak 7a, Wiktor Barański 8c, Hubert Jarosz 8c, Kaja Kidyba 8b, Zofia Lutek 8a

Finaliści

Konkurs polonistyczny: Michalina Łata 8a, Dominika Paździor 7a

Konkurs języka angielskiego: Michalina Łata 8a

Konkurs matematyczny: Michał Szumiło 8b, Zuzanna Zdunek 8c

Konkurs języka niemieckiego: Dominika Bartnik 8a, Dominik Dudzisz 7a, Grzegorz Haczewski 8c, Wojciech Łucjan 8c, Wiktoria Palak 7a, Ernest Wołos 8c, Daniel Zienkowski 7a, Wiktor Żurek 8c

W roku szkolnym 2016/2017 nasi uczniowie zdobyli 17 tytułów laureatów oraz 6 tytułów finalistów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Laureaci

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego: Dominika Bartnik, Grzegorz Haczewski, Zofia Lutek, Zuzanna Sieczka, Oliwia Wasąg, Jan Wróbel

Konkurs przedmiotowy z matematyki: Zuzanna Sieczka

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego: Wiktor Barański, Agata Bechta, Klara Grochowska, Adrianna Lizon, Zofia Lutek, Michalina Łata, Franciszek Siwiec, Oliwia Wasąg

Konkurs przedmiotowy z przyrody: Franciszek Siwiec

Konkurs ortograficzny: Grzegorz Haczewski

Finaliści

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego: Dominika Bartnik, Grzegorz Haczewski, Zofia Lutek, Zuzanna Sieczka, Oliwia Wasąg, Jan Wróbel

Konkurs przedmiotowy z matematyki: Zuzanna Sieczka

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego: Wiktor Barański, Agata Bechta, Klara Grochowska, Adrianna Lizon, Zofia Lutek, Michalina Łata, Franciszek Siwiec, Oliwia Wasąg

Konkurs przedmiotowy z przyrody: Franciszek Siwiec

Konkurs ortograficzny: Grzegorz Haczewski

W roku szkolnym 2015/2016 nasi uczniowie zdobyli 16 tytułów laureatów oraz 4 tytuły finalistów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Tytuły zdobyli:

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego: Monika Gonciarz, Stanisław Kawalec, Aleksandra Przypis

Konkurs przedmiotowy z matematyki: Szymon Pszczoła, Jakub Bańko

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego: Aleksander Poznański, Szymon Pszczoła, Joanna Maziarczyk, Szymon Kurus, Iga Kuwałek, Aleksandra Samborska

Konkurs przedmiotowy z przyrody: Szymon Pszczoła, Kaja Zwolak

Konkurs ortograficzny: Monika Gonciarz, Iga Kuwałek, Maksymilian Styżej

W roku szkolnym 2014/2015 nasi uczniowie zdobyli aż 23 tytuły laureatów oraz 3 tytuły finalistów konkursów, w tym 20+3 w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz 3 w konkursach artystycznych o zasięgu ogólnopolskim. W przeliczeniu na liczbę uczniów szkoły to zdecydowanie najlepszy wynik w całym województwie. Tytuły zdobyli:

KONKURS POLONISTYCZNY: Klaudia Brodowska, Adrianna Porębska, Marta Wojtowicz (laureatki)

KONKURS MATEMATYCZNY: Jakub Marzec (laureat), Maciej Koszałka (finalista)

KONKURS ORTOGRAFICZNY: Jakub Marzec, Szymon Naumczyk (laureaci)

KONKURS HISTORYCZNY: Klaudia Brodowska, Jakub Kołodziej, Szymon Kuna, Jakub Marzec (laureaci), Tymoteusz Lech (finalista)

KONKURS PRZYRODNICZY: Maja Zdunek, Antoni Błaszczyk, Jakub Marzec, Adrianna Porębska (laureaci), Alicja Wierzbicka (finalistka)

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO: Monika Kamińska, Adrianna Porębska, Maciej Koszałka, Jakub Marzec, Mikołaj Rola, Michał Serwa (laureaci)

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i ks. Jana Twardowskiego”: Aleksandra Przypis, Maja Zdunek (laureatki)

XII OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD INSCENIZACJI FRAGMENTÓW DZIEŁ WILLIAMA SZEKSPIRA W JĘZYKU ANGIELSKIM: Monika Kamińska (laureatka)

Wszystkim laureatom szczerze gratulujemy, cieszymy się z Waszego sukcesu! Szczególnie dumni jesteśmy z Jakuba Marca, który został laureatem aż pięciu (!) konkursów oraz z Ady Porębskiej, która zdobyła aż trzy (!) tytuły laureata!

Sukcesy uczniów

SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

KLASY 4-8

KONKURSY PRZEDMIOTOWE LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY W LUBLINIE

Laureaci

Konkurs polonistyczny: Konstancja Cegłowska 8b

Konkurs języka angielskiego: Konstancja Cegłowska 8b, Julia Karpińska 8b, Aleksandra Kalisz 8a, Lidia Urban 8c, Magdalena Banaszek 8a, Mikołaj Małysz 7c

Konkurs języka niemieckiego: Konstancja Cegłowska 8b, Aleksandra Kalisz 8a, Magdalena Banaszek 8a, Maria Lutek 7b, Paulina Nowak 8b

Konkurs matematyczny: Małgorzata Haczewska 8a, Ignacy Wójtowicz 8c

Konkurs fizyczny: Ignacy Wójtowicz 8c

Konkurs geograficzny: Michał Kochański 8a

Finaliści

Konkurs fizyczny: Tomasz Frąszczak 8c

Konkurs języka angielskiego: Alicja Kot 7b

Konkurs języka francuskiego: Alicja Kot 7b

Konkurs języka niemieckiego: Leon Siwiec 7b

Goethe-Zertifikat Fit in Deutsch 1

Jakub Adamski 6a
Weronika Honcz 6a
Weronika Miks 6a
Izabela Sobieszczańska 6a
Paweł Wróbel 6a
Magdalena Obłoza 5b
Estera Wojtowicz 5b

Goethe-Zertifikat in Deutsch A2

Magdalena Banaszek 8a
Małgorzata Haczewska 8a

Zuzanna Chruściel 8b
Paulina Nowak 8b

SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

KLASY 4-8

KONKURSY PRZEDMIOTOWE LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY W LUBLINIE

Laureaci

Konkurs języka angielskiego: Weronika Markocka

Konkurs geograficzny: Michał Kochanski

Konkurs języka niemieckiego: Małgorzata Haczewska , Aleksandra Zakrzewska , Małgorzata Zięba

Finaliści

Konkurs polonistyczny: Paweł Bieliński, Dominika Paździor, Małgorzata Haczewska

Konkurs języka angielskiego: Nadia Zienkiewicz, Małgorzata Zięba, Julia Bury, Mateusz Smyk, Lidia Urban, Aleksandra Kalisz, Laura Łukasiak, Emilia Szuper, Pola Piotrkowska

Konkurs języka niemieckiego: Magdalena Banaszek, Dominik Dudzisz, Aleksandra Kalisz, Wiktoria Palak, Laura Łukasiak, Aleksandra Mazurek, Joanna Madej

LAUREACI OGÓLNOLPOLSKICH KONURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON 2019

ZINTEGROWANE SPRAWNOŚCI

Klasa II

Piotr Rola

Lena Toepler

Aleksander Wnorowski

Wojciech Pryszczepa

Helena Rychter

Lena Susz

Szymon Jan Zatorski

Błażej Ćwikła

Julia Horodecka

Natasza Dudziak

Zofia Marzec

Gabriela Mirosław

Maja Walkiewicz

Karol Garbacz

Szymon Jankowski

Julia Urban

Kamila Zinczuk

Wiktor Balak

Amelia Kijak

Jan Bobowiec

Magdalena Obel

Adam Walczak

Franciszek Broszkiewicz

Oskar Stankiewicz

Klasa III

Gabriela Sławek

Szymon Frąszczak

Emilia Golec

Mikołaj Borny

Antonina Szamryk

Lucyna Ostrzyżek

Lidia Polska

Michał Persona

Nina Kalita

Klara Skrzypek

Korneliusz Łakomy

Szymon Paździor

Szymon Wieciech

Emilia Bugała

Stanisław Korulczyk

JĘZYK ANGIELSKI

Klasa III

Jagoda Gurbiel

Maria Wróbel

Daniel Wnorowski

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK HUMANISTYCZNY 2019

Klasa III

Emilia Golec

Szymon Frąszczak

Stanisław Korulczyk

Daniel Wnorowski

Klara Skrzypek

Piotr Sagan

Michał Matys

Szymon Paździor

Antonina Szamryk

Michał Persona

Antonina Janus

Lucyna Ostrzyżek

Adam Gozdór

Mikołaj Borny

Wojciech Krochmalski

Emilia Bugała

Antonina Sędłak

Dawid Melnyk

Zuzanna Marecka

Michał Czajewski

Michał Nadolski

Maja Mireńska

Gabrysia Sławek

Maria Wróbel

Nina Kalita

Aleksandra Fic

Mateusz Nakonieczny

Julian Jędrzejewski

Illia Dorodniev

Kaja Klepacka

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZUCH 2020

JĘZYK ANGIELSKI

Klasa II

Natalia Cur

Julia Horodecka

Franciszek Broszkiewicz

Klasa III

Antonina Janus

Wojciech Krochmalski

Daniel Wnorowski

ZINTEGROWANE SPRAWNOŚCI

Klasa I

Barbara Dudek

Lidia Wielgus

Leon Ostrzyżek

Lena Wojtowicz

Nina Tyndel

Nina Kędzierska

Emilia Migdal

Aleksander Kuczma

Juliusz Lewak

Alicja Jurak

Julia Janus

Zofia Tarasiuk

Klasa II

Helena Rychter

Błażej Ćwikła

Alex Wnorowski

Lena Susz

Szymon Jankowski

Zofia Marzec

Klasa III

Szymon Frąszczak

Michał Persona

Korneliusz Łakomy

Illia Dorodniev

Franciszek Kalinowski

Jan Izmailov

Daniel Wnorowski

Lidia Polska

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ORTOGRAFICZNY ORZEŁ 2020 – ONLINE

KLASA II

Julia Horodecka

Błażej Ćwikła

Gabriela Mirosław

Pola Bednarczyk

Natalia Cur

Amelia Kijak

Julia Palczewska

Piotr Rola

Zofia Włach

Kamila Zinczuk

Anna Drygalska

Szymon Jankowski

Maria Lebowa

Wojciech Pryszczepa

Lena Susz

Zofia Marzec

Pola Skoniecka

Adam Walczak

Hanna Klimkiewicz

Lena Toepler

Alex Wnorowski

KLASA III

Maria Wróbel

Antonina Szamryk

Marcel Dobrowolski

Adam Gozdór

Julian Jędrzejewski

Jakub Krawczak

Wojciech Krochmalski

Maja Mireńska

Mateusz Nadolski

Kamila Rucińska

Gabriela Sławek

Franek Kalinowski

Kaja Klepacka

Michał Matys

Piotr Sagan

Antonina Sędłak

Szymon Wieciech

Emilia Bugała

Maja Grzywna

Jagoda Gurbiel

Szymon Paździor

Lidia Polska

Tola Swaczyj

Stanisław Korulczyk

KONKURSY ARTYSTYCZNE

I MAŁOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNO – LITERACKI” NAJPIĘKNIEJSZE POLSKIE PRZYSŁOWIA”

Klara Skrzypek – I miejsce literatura – wiersz

MIEJSKI KONKURS LITERACKI „WSPÓŁCZESNA KOLĘDA”

Zuzanna Bogacka – 3. miejsce

SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

KLASY 4-8

KONKURSY PRZEDMIOTOWE LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY W LUBLINIE

Laureaci

Konkurs języka angielskiego: Milena Mazurek 8a, Oliwia Wasąg 8a, Zofia Lutek 8a, Nadia Wójcik 8a, Franciszek Siwiec 8b i Michał Szumiło 8b

Konkurs chemiczny: Michał Szumiło 8b

Konkurs geograficzny: Michał Szumiło 8b

Konkurs matematyczny: Milena Mazurek 8a, Franciszek Siwiec 8b, Wojciech Łucjan 8c i Wiktor Żurek 8c

Konkurs języka niemieckiego: Julia Jóźwiakowska 8c, Paulina Litak 7a, Wiktor Barański 8c, Hubert Jarosz 8c, Kaja Kidyba 8b, Zofia Lutek 8a

Finaliści

Konkurs polonistyczny: Michalina Łata 8a, Dominika Paździor 7a

Konkurs języka angielskiego: Michalina Łata 8a

Konkurs matematyczny: Michał Szumiło 8b, Zuzanna Zdunek 8c

Konkurs języka niemieckiego: Dominika Bartnik 8a, Dominik Dudzisz 7a, Grzegorz Haczewski 8c, Wojciech Łucjan 8c, Wiktoria Palak 7a, Ernest Wołos 8c, Daniel Zienkowski 7a, Wiktor Żurek 8c

LAUREACI OGÓLNOLPOLSKICH KONURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2019”

WYRÓŻNIENI: Grzegorz Haczewski 8c, Wojciech Łucjan 8c, Wiktor Żurek 8c, Franciszek Siwiec 8b, Piotr Bieliński 7b

„Olimpus” – sesja zimowa 2019

Chemia

Laureaci: Julia Danilkiewicz 8c, Michał Szumiło 8b, Piotr Konarzwski 8b, Zuzanna Zdunek 8c, Paulina Litak 7a, Nadia Zienkiewicz 7a

Język angielski

Laureaci: Michał Szumiło 8b, Jan Wróbel 8c, Franciszek Siwiec 8b, Michalina Łata 8a, Alicja Bartosińska 8a

„Albus 2019”

Chemia

Laureaci: Piotr Konarzewski 8b, Michał Szumiło 8b, Wojciech Łucjan 8c, Piotr Bieliński 7b, Wiktora Palak 7a, Weronika Markocka 7b, Dominika Paździor 7a

Wyróżnienia: Zuzanna Zdunek 8c, Zuzanna Sieczka 8c, Hubert Szydłowski 8c, Olga Szelągowska 7a, Ewa Czapla 7a, Oliwia Kozłowska 7a, Daniel Zienkowski 7a, Laura Łukasiak 7b, Julia Przypis 7a, Aleksandra Mazurek 7a

Fizyka

Wyóżnienia: Paulina Litak 7a, Małgorzata Zięba 7b

KONKURSY ARTYSTYCZNE

Konkurs plastyczny „Ilustracja do powieści Krzyżacy Henryka Sienkiewicza”

1. miejsce Marta Juszczak, 2. miejsce – Wiktoria Oskroba 6a

Wyróżnienia: Karolina Matys 6c, Natalia Wójcik 6c

VII Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek dla Szkół Podstawowych

2. miejsce – Michalina Rola 5b

XII Miejski Konkurs Recytatorski

I nagroda – Zofia Lutek 8a

II nagroda – Zuzanna Zdunek 8c

III nagroda – Nadia Wójcik 8a

Wyróżnienia: Aleksandra Mazurek 7a i Wiktor Barański 8c

Konkursu Literacki dla uczniów szkół lubelskich „Klasztor w sercu miasta”

Karolina Matys 6c – nagroda

ZAWODY SPORTOWE

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu

Igor Zuzaniuk 8c – brązowy medal w stylu klasycznym

KLASY 1-3

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr”

Magdalena Obłoza 3b – finalistka

KONKURSY ARTYSTYCZNE

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Znamy zawody naszych bliskich”

nagroda dla Leny Susz 1b

Ogólnopolski Festiwal Kolęd Puławy 2019

WIOLINKI – tytuł laureata

Estera Wojtowicz 3b – 2. miejsce w kategorii solistów

Anastazja Lech 3c – wyróżnienie w kategorii zespołów rodzinnych

Wojewódzki Konkurs Piosenki „Jesienne Nutki” 2018

WIOLINKI – 2. miejsce w kategorii zespołów

Anastazja Lech – 3. miejsce w kategorii solistów

X Międzyszkolny Festiwal Piosenki Żołnierskiej I Patriotycznej

Anastazja Lech 3c i Estera Wojtowicz 3b – 1.miejsce w kategorii solistów

WIOLINKI – wyróżnienie

X Konkurs Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej im. Ryszarda Kaczorowskiego „Ojczyzno moja najmilsza”

Anastazja Lech 3c – tytuł laureata

ZAWODY SPORTOWE

Otwarta Liga Wojewódzka Karate Tradycyjnego – Nina Kędzierska 0a oraz Filip Zwolak 3c brązowe medale

SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

KLASY 4-7

KONKURSY PRZEDMIOTOWE LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY W LUBLINIE

LAUREACI

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego: Milena Mazurek 7a, Michał Szumiło 7b

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego: Zofia Lutek 7a, Nadia Wójcik 7a, Michał Szumiło 7b, Franciszek Siwiec 7b

FINALIŚCI

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego: Agata Bechta 7a, Zofia Lutek 7a, Oliwia Wasąg 7a, Jan Wróbel 7c

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego: Agata Bechta 7a, Michalina Łata 7a, Anna Wierzbik 7c, Małgorzata Zięba 6b, Weronika Markocka 6b

Konkurs matematyczny: Milena Janicka 7c, Wojciech Łucjan 7c, Ewa Nowosad 7a, Zuzanna Sieczka 7c, Franciszek Siwiec 7b, Jan Wróbel 7c

Konkurs historyczny: Zuzanna Zdunek 7c, Dominika Paździor 6c

Konkurs ortograficzny: Oliwia Wasąg 7a, Grzegorz Haczewski 7c

LAUREACI OGÓLNOLPOLSKICH KONURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2018”

LAUREACI

Łucjan Wojciech 7a

Haczewska Małgorzata 5a

WYRÓŻNIENIA

Wawrzusiszyn Kacper 7b

Zdunek Zuzanna 7c

Smoliński Kornel 7c

Danilkiewicz Julia 7c

Siwiec Franciszek 7c

Mazurek Milena 7c

Lutek Zofia 7c

Wojtowicz Ignacy 5c

Łakomy Mateusz 5b

Pażdzior Patryk 5c

Bień Nikodem 4c

Małysz Mikołaj 4c

Dyszewska Nela 4b

„OLIMPUS” – sesja jesienna 2017

Język angielski

Mateusz Łakomy 5b laureat

Małgorzata Zięba 6b laureat
Julia Bury 6b laureat
Emilia Szuper 6a laureat
Tomasz Czerski 6a laureat
Weronika Markocka 6b laureat
Filip Kępa 6a laureat
Laura Łukasiak 6b laureat
Weronika Luterek 6b laureat
Dominik Kuś 6a laureat

Nadia Wójcik laureat
Agata Bechta laureat
Anna Wierzbik laureat
Zofia Lutek laureat
Dominika Bartnik laureat

„OLIMPUS” – sesja wiosenna 2018

Język angielski

Klasy 5
Magdalena Banaszek 5a laureat
Małgorzata Haczewska 5a laureat
Hanna Baranowska 5a laureat

Klasy 6
Emilia Szuper 6a laureat
Tomasz Czerski 6a laureat
Julia Bury 6b laureat

Klasy 7
Michał Szumiło 7b laureat
Zofia Lutek 7a laureat
Franciszek Siwiec 7b laureat
Nadia Wójcik 7a laureat
Oliwia Wasąg 7a laureat
Anna Wierzbik 7c laureat
Krzysztof Sacharuk 7a laureat
Dominika Bartnik 7a laureat
Milena Mazurek 7a laureat
Kaja Kidyba 7b laureat
Julia Jóźwiakowska 7c laureat
Ernest Wołos 7c laureat

Język niemiecki
Klasy 4
Maria Lutek 4b laureat
Nela Dyszewska 4b laureat
Szymon Balak 4c laureat

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY “PINGWIN 2018”

Język angielski

Mikołaj Małysz 4c laureat
Leon Siwiec 4b wyróżnienie
Szymon Balak 4c wyróżnienie
Paweł Hawrył 4a wyróżnienie
Nela Dyszewska 4b wyróżnienie

Weronika Markocka 6b laureat
Julia Bury 6b laureat
Laura Łukasik 6b laureat
Małgorzata Zięba 6b laureat
Pola Piotrkowska 6b wyróżnienie

Wojciech Łucjan laureat
Franciszek Siwiec wyróżnienie
Michalina Łata wyróżnienie
Michał Filipczuk wyróżnienie
Michał Szumiło wyróżnienie
Zuzanna Sieczka wyróżnienie
Alicja Bartosińska wyróżnienie

Język niemiecki

Maria Lutek 4b wyróżnienie

Matematyka

Nikodem Bień 4c wyróżnienie

Małgorzata Haczewska 5a laureat
Magdalena Banaszek 5a wyróżnienie

Gabriela Krochmalska 7c laureat
Wiktor Żurek 7c laureat
Wojciech Łucjan 7c laureat
Zuzanna Zdunek 7c laureat
Zuzanna Sieczka 7c laureat
Julia Danilkiewicz 7c laureat
Hubert Jarosz 7c wyróżnienie
Milena Janicka 7c wyróżnienie
Igor Zuzaniuk 7c wyróżnienie

Przyroda

Julia Lipska 4a wyróżnienie
Muriel Skrzypek 4a wyróżnienie

Małgorzata Haczewska 5a wyróżnienie
Tomasz Frąszczak 5c wyróżnienie
Magdalena Banaszek 5a wyróżnienie
Mateusz Łakomy 5b wyróżnienie
Aleksandra Kalisz 5a wyróżnienie

Tomasz Czerski 6a wyróżnienie

Ogólnolpolskie Dyktando Szkolne 2018

Poziom 2
Szymon Wojciechowski 6b laureat
Nela Dyszewska 4b laureat
Weronika Markocka 6b laureat
Szymon Balak 4c laureat
Karol Siudem 6b laureat
Mikołaj Małysz 4c wyróżnienie
Zuzanna Chruściel 5b wyróżnienie
Maria Lutek 4b wyróżnienie
Paulina Nowak 5b wyróżnienie
Julia Lipska 4a wyróżnienie
Muriel Skrzypek 4a wyróżnienie
Joanna Bogacka 4c wyróżnienie

Poziom 3
Kacper Wawrzusiszyn 7c wyróżnienie
Wojciech Łucjan 7c wyróżnienie
Milena Mazurek 7c wyróżnienie
Agata Bechta 7a wyróżnienie
Hubert Jarosz 7c wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs „Początki Państwa Polskiego”

Kamila Murdza 6a laureat
Antonina Krawczyk 6a laureat
Emilia Szuper 6a laureat
Ignacy Wójtowicz 5c wyróżnienie
Patryk Paździor 5c wyróżnienie
Natalia Wójcik 5c wyróżnienie
Mateusz Łakomy 5b wyróżnienie
Zuzanna Chrusciel 5b wyróżnienie
Konstancja Ceglowska 5b wyróżnienie

Certyfikat z Języka Niemieckiego 2018 Fit in Deutsch

Goethe-Zertifikat A1: FIT in Deutsch 1
Oliwia Kozłowska 6a
Antonina Krawczyk 6a
Łucja Woźniak 6a
Kamila Murdza 6a
Konrad Słowański 6a
Weronika Markocka 6b
Pola Piotrkowska 6b
Nina Warda 6b
Weronika Luterek 6b
Gabriel Lech 6b
Julia Makowska 6b
Dominik Dudzisz 6c
Łukasz Krzyszczak 6c
Paulina Litak 6c
Dominika Pażdzior 6c
Wiktoria Palak 6c
Julia Przypis 6c
Olga Szelągowska 6c
Aleksandra Mazurek 6c
Daniel Zienkowski 6c

Goethe-Zertifikat A2: FIT in Deutsch 2
Hubert Jarosz 7c
Grzegorz Haczewski 7c
Wojciech Łucjan 7c
Jan Wróbel 7c

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Panda 2018”

Matematyka

Klasy 4

Kaja Rucińska 4c – wyróżnienie

Klasy 6

Zuzanna Popiołek 6a – wyróżnienie

Karol Paszkowski 6a – wyróżnienie

Klasy 7

Zuzanna Zdunek 7c laureat

Ernest Wołos 7c laureat

Zuzanna Sieczka 7c laureat

Franciszek Siwiec 7b laureat

Hubert Jarosz 7c laureat

Gabriela Krochmalska 7c wyróżnienie

Wojciech Łucjan 7c wyróżnienie

Przyroda

Klasy 4

Maria Lutek 4b laureat

Nela Dyszewska 4b laureat

Izabela Chabros 4a laureat

Muriel Skrzypek 4a laureat

Leon Siwiec 4b laureat

Anna Paszkowska 4a laureat

Michał Juszka 4a laureat

Julia Lipska 4a laureat

Joanna Bogacka 4c laureat

Kaja Rucińska 4c laureat

Szymon Balak 4c laureat

Mikołaj Małysz 4c laureat

Michalina Rola 4b laureat

Franciszek Włach 4b laureat

Konstancja Woźniak 4c laureat

Zofia Wierzbicka 4b wyróżnienie

Julia Szydłowska 4b wyróżnienie

Dominika Murdza 4c wyróżnienie

Pola Wasąg 4c wyróżnienie

Klasy 5

Aleksandra Kalisz 5a laureat

Małgorzata Haczewska 5a laureat

Paulina Nowak 5b laureat

Tomasz Frąszczak 5c laureat

Mateusz Łakomy 5b wyróżnienie

Amelia Piwowarska 5b wyróżnienie

Aleksandra Przeciechowska 5a wyróżnienie

Patryk Paździor 5c wyróżnienie

Ignacy Wójtowicz 5c wyróżnienie

Klasy 6

Zuzanna Popiołek 6a laureat

Kamila Murdza 6a laureat

Łukasz Krzyszczak 6c wyróżnienie

Tomasz Czerski 6a wyróżnienie

Hubert Bandurski 6a wyróżnienie

Oliwia Kozłowska 6a wyróżnienie

Filip Kępa 6a wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY „ALBUS 2018”

Zuzanna Sieczka 7c laureat

Gabriela Krochmalska 7c laureat

Julia Jóźwiakowska 7c laureat

Julia Danilkiewicz 7c laureat

Piotr Konarzewski 7b laureat

Hanna Tomczyk 7c laureat

Ernest Wołos 7c laureat

Wiktor Żurek 7c laureat

Kornel Smoliński 7c laureat

Wiktor Barański 7c laureat

Zuzanna Zdunek 7c laureat

Hubert Szydłowski 7 c wyróżnienie

Milena Janicka 7c wyróżnienie

Hubert Jarosz 7c wyróżnienie

Grzegorz Haczewski 7c wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS FIZYCZNY „ALBUS 2018”

Zuzanna Sieczka 7c laureat

Michał Szumiło 7b wyróżnienie

Maciej Wojciechowski 7b wyróżnienie

Grzegorz Haczewski 7c wyróżnienie

Anna Wierzbik 7c wyróżnienie

Michał Filipczuk 7b wyróżnienie

Franciszek Siwiec 7b wyróżnienie

Julia Danilkiewicz 7c wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Galileo 2018”

Chemia

Klasy7

Zuzanna Sieczka 7c laureat

Zuzanna Zdunek 7c laureat

Hubert Szydłowski 7c laureat

Jan Wróbel 7c laureat

Igor Zuzaniuk 7c laureat

Hanna Tomczyk 7c laureat

Milena Janicka 7c laureat

Ernest Wołos 7c laureat

Milena Mazurek 7a laureat

Gabriela Krochmalska 7c laureat

Wiktor Barański 7c laureat

Hubert Jarosz 7c laureat

Wiktor Żurek 7c laureat

Grzegorz Haczewski 7c laureat

Anna Wierzbik 7c laureat

Julia Danilkiewicz 7c laureat

Sofija Shapoval 7a laureat

Zofia Lalak 7a wyróżnienie

Agata Bechta 7a wyróżnienie

Michał Choroszyński 7a wyróżnienie

Mateusz Skwarek 7a wyróżnienie

Krzysztof Sacharuk 7a wyróżnienie

Oliwia Wasąg 7a wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY O SPORCIE I KULTURZE FIZYCZNEJ

Konrad Słowański 6a laureat

IX Wojewódzki Konkurs Informatyczny „MISTRZ KOMPUTERA”

Dominik Dudzisz 6c finalista

KONKURSY ARTYSTYCZNE

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pejzaże”

Wiktor Barański 7c – wyróżnienie

V Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Pinokio w Polsce. Stulecie odzyskania niepodległości”

Patrycja Pikul 6c 1. miejsce

Weronika Miks 3a wyróżnienie

XXIII edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd Puławy 2018

Mateusz Łakomy 5b i Korneliusz Łakomy 1a – 3 miejsce

II Wojewódzki Konkurs „Gore Gwiazda Jezusowi”

Magdalena Banaszek – finalistka

Konkurs plastyczny z cyklu „Patroni osiedli Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej” pod hasłem „Na piastowskim zamku”

Muriel Skrzypek 4a i Dominika Bartnik 7a – wyróżnienia

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Dzieci świata”

Milena Janicka 7c – 1 miejsce

Alicja Bartosińska 7a – wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Poezja K. I. Gałaczyńskiego oczami dziecka widdziana”

Ignacy Wójtowicz 5c – nagroda

V Miejski Konkurs Plastyczny „Archipelag Wysp Przedziwnych”

Karolina Matys 5c – laureatka

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Ulubiony zakątek Lublina”

Karolina Matys 5c – 2. miejsce

Hanna Baranowska 5a – wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Świat moich marzeń”

Zuzanna Zdunek 7c – 1. miejsce

Milena Janicka 7c – 2. miejsce

Ewa Nowosad 7a – 3. miejsce

Anna Paszkowska 4a – wyróżnienie

Julia Niedzielska 6b – wyróżnienie

XI Miejski Konkurs Recytatorski pod hasłem „Lubelscy literaci”

Zofia Lutek 7a – 1 miejsce

Nadia Wójcik 7a – wyróżnienie

51. Wojewódzki Turniej Poezji Dziecięcej

Julia Pływacz 5c – wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Piosenki „Jesienne Nutki 2017”

chór „Muzyczna Sfera” – wyróżnienie

TURNIEJE SPORTOWE

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu

Igor Zuzaniuk – 3 miejsce w Lublinie, 6 miejsce w województwie

KLASY 1-3

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2018”

Wróbel Paweł 3a, Milanowski Maciej 3c – wyróżnienia

Ogólnopolski Test Ortograficzny

Paweł Wróbel 3a Laureat

Anna Ścisłowska 3c Laureat

Agnieszka Rusek 3c Wyróżnienie

Karolina Białas 3b Wyróżnienie

Maciej Milanowski 3c Wyróżnienie

Jakub Poleszak 3c Wyróżnienie

Amelia Tkaczyk 3b Wyróżnienie

Wojciech Stankiewicz 3b Wyróżnienie

Szymon Wielgus 3b Wyróżnienie

Iga Wołos 3a Wyróżnienie

Oliwia Barszczewska 3c Wyróżnienie

Zuzanna Kura 3b Wyróżnienie

Piotr Margol 3c Wyróżnienie

Weronika Honcz 3a Wyróżnienie

Valentina HernandezMazur3a Wyróżnienie

Ogólnopolskie Dyktando Szkolne

Karolina Białas 3b Laureat

Krzysztof Koncewicz 3b Laureat

Oliwia Barszczewska 3c Laureat

Paweł Wróbel 3a Laureat

Agnieszka Rusek 3c Laureat

Weronika Honcz 3a Laureat

Martyna Piątkowska 3b Laureat

Zuzanna Kura 3b Laureat

Jakub Poleszak 3c Laureat

Anna Ścisłowska 3c Laureat

Szymon Wrzosek 3b Laureat

Valentina HernandezMazur3a Laureat

Ksawery Bloch 3c Laureat

Szymon Kołodziński 3b Wyróżnienie

Aleksandra Kiełtyka 3b Wyróżnienie

Wojciech Stankiewicz 3b Wyróżnienie

Amelia Tkaczyk 3b Wyróżnienie

Maciej Milanowski 3c Wyróżnienie

Piotr Margol 3c Wyróżnienie

Marcel Skoniecki 3a Wyróżnienie

Weronika Miks 3a Wyróżnienie

Maria Kryza 3a Wyróżnienie

Zuzanna Kędra 3a Wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY „LEON”- sesja jesienna

Iga Wiśniewska 2b Laureat

Oliwia Tryksza 2b Laureat

Mateusz Tarasiuk 2c Laureat

Łukasz Kędzierski 2a Laureat

Julia Barczentewicz 2c Laureat

Arkadiusz Kozak 2b Laureat

Zuzanna Kura 3b Laureat

Agnieszka Rusek 3c Laureat

Szymon Kołodziński 3b Laureat

Wojciech Stankiewicz 3b Laureat

Anna Ścisłowska 3c Laureat

Krzysztof Koncewicz 3b Laureat

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY „LEON”-sesja wiosenna

Szymon Frąszczak 1b Laureat

Aleksandra Fic 1b Laureat

Julian Jędrzejewski 1b Laureat

Daniel Wnorowski 1b Laureat

Klara Skrzypek 1a Laureat

Antonina Szamryk 1c Laureat

Szymon Paździor 1a Laureat

Michał Stachurski 1c Laureat

Alicja Ekonomiuk 1a Laureat

Wojciech Krochmalski 1a Laureat

Magdalena Obłoza 2b Laureat

Adam Cur 2b Laureat

Joanna Kura 2b Laureat

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA OLIMPUSEK

Korneliusz Łakomy 1a Laureat

Adam Gozdór 1a Laureat

Paweł Wróbel 3a Laureat

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ZUCH 2018”

Korneliusz Łakomy 1a Laureat

Aleksandra Fic 1b Laureat

Adam Gozdór 1a Laureat

Wojciech Krochmalski 1a Laureat

Dymitr Pawłowicz 1c Laureat

Julian Jędrzejewski 1b Laureat

Szymon Paździor 1a Laureat

Klara Skrzypek 1a Laureat

Alicja Ekonomiuk 1a Laureat

Antonina Janus 1b Laureat

Zuzanna Marecka 1a Laureat

Emilia Golec 1c Laureat

Michał Persona 1b Laureat

KONKURSY ARTYSTYCZNE

XXIII edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd Puławy 2018

Mateusz Łakomy 5b i Korneliusz Łakomy 1a – 3 miejsce

Estera Wojtowicz i Marysia Romańska – wyróżnienia

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ANGIELSKIEJ PIOSENKI DZIECIĘCEJ „ You Can Sing”

Anastazja Lech 2c II miejsce

Korneliusz Łakomy 1a III miejsce

Weronika Honcz 3a Wyróżnienie

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „ULUBIONY ZAKĄTEK LUBLINA”

Zuzanna Kura 3b II miejsce

Weronika Honcz 3a III miejsce

Hanna Żmudzka 2a Wyróżnienie

Konkurs plastyczny z cyklu „Patroni osiedli Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej” pod hasłem „Na piastowskim zamku”

Magdalena Obłoza – 2 miejsce

Konkurs plastyczny „Co słonko widziało” i inne wiersze Marii Konopnickiej”

Magdalena Obłoza – 3 miejsce

Jagoda Gurbiel i Arkadiusz Kozak – wyróżnienia

Wojewódzki Konkurs Piosenki „Jesienne Nutki 2017”

Maria Romańska – wyróżnienie

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „PINOKIO W POLSCE. 100 LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI”

Weronika Miks 3a Wyróżnienie

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „TU WŁAŚNIE POLSKA SIĘ ZACZĘŁA- ILUSTRACJE DO LEGENDY O LECHU, CZECHU I RUSIE”

Zuzanna Kura 3b Wyróżnienie

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „ŚWIAT MOICH MARZEŃ”

Maria Romańska 2b II miejsce

Joanna Kura 2b Wyróżnienie

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „MIŚ”

Leon Mazur 2a Wyróżnienie

Arkadiusz Kozak 2b Wyróżnienie

Magdalena Obłoza 2b Wyróżnienie

Amelia Tkaczyk 3b Wyróżnienie

Aleksandra Kiełtyka 3b Wyróżnienie

SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

KLASY 4-6

KONKURSY PRZEDMIOTOWE LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY W LUBLINIE

LAUREACI

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego: Dominika Bartnik, Grzegorz Haczewski, Zofia Lutek, Zuzanna Sieczka, Oliwia Wasąg, Jan Wróbel

Konkurs przedmiotowy z matematyki: Zuzanna Sieczka

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego: Wiktor Barański, Agata Bechta, Klara Grochowska, Adrianna Lizon, Zofia Lutek, Michalina Łata, Franciszek Siwiec, Oliwia Wasąg

Konkurs przedmiotowy z przyrody: Franciszek Siwiec

Konkurs ortograficzny: Grzegorz Haczewski

Finaliści

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego: Wojciech Łucjan

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego: Julia Danilkiewicz, Kaja Kidyba, Nadia Wójcik

Konkurs przedmiotowy z przyrody: Milena Janicka

Konkurs przedmiotowy z historii: Grzegorz Haczewski

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY 2017”

Wynik bardzo dobry

Małgorzata Haczewska 4a

Wyróżnienie

Mateusz Łakomy 4b

Filip Kępa 5a

Dominik Dudzisz 5c

Zuzanna Sieczka 6b

Julia Danilkiewicz 6c

Wojciech Łucjan 6a

LAUREACI OGÓLNOLPOLSKICH KONURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

„OLIMPUS” – sesja jesienna 2016

Język angielski

Paulina Nowak 4b

Filip Kępa 5a
Emilia Szuper 5a
Tomasz Czerski 5a
Weronika Markocka 5b
Małgorzata Zięba 5b
Dominik Kuś 5a
Julia Bury 5b
Karol Paszkowski 5a

Zofia Lutek 6c
Klara Grochowska 6d
Nadia Wójcik 6c

Język polski

Grzegorz Haczewski 6d
Franciszek Siwiec 6b

„OLIMPUS” – sesja zimowa 2017
Język angielski

Teodor Dimitriadis 5c

Franciszek Siwiec 6b
Michalina Łata 6b
Zuzanna Sieczka 6b
Wiktor Barański 6b

„OLIMPUS” – sesja wiosenna 2017
Język angielski

Paulina Nowak 4b

Julia Bury 5b
Małgorzata Zięba 5b
Weronika Luterek 5b
Tomasz Czerski 5a
Filip Kępa 5a
Dominik Kuś 5a
Emilia Szuper 5a
Teodor Dimitriadis 5c
Ewa Czapla 5c

Adrianna Lizon 6c
Nadia Wójcik 6c
Franciszek Siwiec 6b
Zofia Lutek 6c
Julia Jóźwiakowska 6c
Oliwka Wasąg 6c
Zuzanna Siezczka 6b
Aleksandra Kuczyńska 6d
Dominika Bartnik 6c
Michalina Łata 6b
Klara Grochowska 6d

Język niemiecki

Weronika Markocka 5b
Kamila Murdza 5a
Paulina Litak 5c
Tomasz Czerski 5a

Zofia Lutek 6c
Adrianna Lizon 6c
Agata Bechta 6c
Julia Jóźwiakowska 6c
Weronika Kłoda 6a
Maria Szczepanek 6a
Hubert Jarosz 6a
Klara Grochowska 6d
Filip Kot 6d
Wojciech Łucjan 6a

“PINGWIN 2016”

Historia

Dominika Paździor 5c
Weronika Luterek 5b wyróżnienie
Nina Warda 5b wyróżnienie

Grzegorz Haczewski 6d
Filip Kot 6d
Kaja Kidyba 6c wyróżnienie

Język angielski

Weronika Markocka 5b
Filip Kępa 5a wyróżnienie
Julia Bury 5b wyróżnienie
Emilia Szuper 5a wyróżnienie

Adrianna Lizon 6c wyróżnienie
Julia Danilkiewicz 6c wyróżnienie
Zofia Lutek 6c wyróżnienie
Agata Bechta 6c wyróżnienie
Nadia Wójcik 6c wyróżnienie
Klara Grochowska 6d wyróżnienie

Matematyka

Małgorzata Haczewska 4a
Ignacy Wójtowicz 4c wyróżnienie

Milena Janicka 6d wyróżnienie

Przyroda

Małgorzata Haczewska 4a
Konstancja Cegłowska 4b
Tomasz Frąszczak 4c wyróżnienie
Patryk Paździor 4c wyróżnienie

Antoni Kempisty 5a wyróżnienie

Grzegorz Haczewski 6d
Franciszek Siwiec 6b
Milena Janicka 6d
Hubert Jarosz 6a
Dominika Bartnik 6c
Filip Kot 6d wyróżnienie
Kaja Kidyba 6c wyróżnienie
Adrianna Lizon 6c wyróżnienie

“MULTITEST 2016”

Język angielski

Tomasz Czerski 5a
Małgorzata Zięba 5b
Weronika Markocka 5b
Szymon Domański 5c wyróżnienie
Julia Bury 5b wyróżnienie

Oliwia Wasąg 6c
Zofia Lutek 6c
Agata Bechta 6c
Dominika Bartnik 6c wyróżnienie
Nadia Wójcik 6c wyróżnienie
Adrianna Lizon 6c wyróżnienie
Michalina Łata 6b wyróżnienie
Franciszek Siwiec 6b wyróżnienie
Zuzanna Sieczka 6b wyróżnienie
Kaja Kidyba 6c wyróżnienie

Język niemiecki

Barbara Artymiak 4c
Aleksandra Walewska 4c wyróżnienie

Szymon Domański 5c wyróżnienie

Oliwia Wasąg 6c
Zofia Lutek 6c
Dominika Bartnik 6c
Kaja Kidyba 6c
Julia Jóźwiakowska 6c
Adrianna Lizon 6c
Gabriela Krochmalska 6c wyróżnienie
Julia Danilkiewicz 6c wyróżnienie
Agata Bechta 6c wyróżnienie
Klara Grochowska 6d wyróżnienie
Natalia Paździor 6b wyróżnienie
Weronika Kłoda 6a wyróżnienie
Nadia Wójcik 6c wyróżnienie
Wojciech Łucjan 6a wyróżnienie
Maria Szczepanek 6a wyróżnienie
Ewa Nowosad 6a wyróżnienie

Język polski

Małgorzata Haczewska 4a
Tomasz Frąszczak 4c wyróżnienie

Nadia Wójcik 6c wyróżnienie
Kaja Kidyba 6c wyróżnienie

„PANDA 2017”
Język niemiecki

Paulina Litak 5c wyróżnienie
Szymon Domański 5c wyróżnienie

Izabela Kamińska 6a
Julia Jóźwiakowska 6c wyróżnienie

Język polski

Małgorzata Haczewska 4a wyróżnienie
Michał Woźniak 4b wyróżnienie

Zofia Lutek 6c
Julia Danielkiewicz 6c
Zuzanna Sieczka 6b
Oliwka Wasąg 6c wyróżnienie
Kaja Kidyba 6c wyróżnienie
Dominika Bartnik 6c wyróżnienie
Michał Choroszyński 6c wyróżnienie
Agata Bechta 6c wyróżnienie

Matematyka

Małgorzata Haczewska 4a wyróżnienie
Tomasz Frąszczak 4c wyróżnienie

Zuzanna Sieczka 6b

Przyroda

Hanna Baranowska 4a
Mateusz Łakomy 4b
Nina Markiewicz 4a
Magdalena Banaszek 4a wyróżnienie
Konstancja Cegłowska 4b wyróżnienie
Małgorzata Haczewska 4a wyróżnienie
Tomasz Frąszczak 4c wyróżnienie
Aleksandra Walewska 4c wyróżnienie
Zuzanna Chruściel 4b wyróżnienie

Maciej Szydłowski 5b
Kamila Murdza 5a

Franciszek Siwiec 6b
Filip Kot 6d
Milena Janicka 6d
Julia Danilkiewicz 6c wyróżnienie
Zofia Lutek 6c wyróżnienie
Kaja Kidyba 5c wyróżnienie
Dominika Bartnik 5c wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI TEST ORTOGRAFICZNY 2016

Grzegorz Haczewski 6d
Agata Bechta 6c
Adrianna Lizon 6c wyróżnienie
Zofia Lutek 6c wyróżnienie
Tomasz Czerski 5a wyróżnienie

OGÓLNOLPOLSKIE DYKTANDO SZKOLNE

Tomasz Czerski 5a
Grzegorz Haczewski 6d
Małgorzata Zięba 5b
Paulina Nowak 4b wyróżnienie
Wojciech Łucjan 6d wyróżnienie
Franciszek Siwiec 6b wyróżnienie
Weronika Markocka 5b wyróżnienie
Oliwier Garbacki 4c wyróżnienie
Jan Wróbel 6d wyróżnienie
Szymon Wojciechowski 5b wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „ THE BIG CHALLENGE” 2017

Michalina Łata 6b 1 miejsce w województwie
Zofia Lutek 6c 3 miejsce w województwie
Wojciech Łucjan 6a 3 miejsce w województwie
Adrianna Lizon 6c 3 miejsce w województwie
Jan Wróbel 6a 3 miejsce w województwie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „THE BAT KID”

Kategoria – klasa 4
Nina Markiewicz 4a – 3 miejsce
Oliwier Garbacki 4c – 3 miejsce
Magdalena Banaszek 4a – 3 miejsce
Małgorzata Haczewska 4a – 3 miejsce
Szymon Szymański 4a – 3 miejsce
Hanna Baranowska 4a – 3 miejsce
Jakub Sobczak 4c – 3 miejsce

Kategoria – klasa 5 i 6
Dominika Bartnik 6c – 2 miejsce
Zuzanna Sieczka 6b – 2 miejsce
Kaja Kidyba 6c – 2 miejsce
Jan Wróbel 6a – 2 miejsce
Oliwia Wasąg 6c – 2 miejsce
Agata Bechta 6c – 3 miejsce
Weronika Kłoda 6a – 3 miejsce

OGÓLNOLPOLSKI KONKURS WIEDZY O POLESKIM PARKU NARODOWYM
Franciszek Siwiec 6b laureat
Hubert Jarosz 6a wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ POCZĄTKI PAŃSTWA POLSKIEGO”

Grzegorz Haczewski 6d
Emilia Szuper 5a
Konrad Słowański 5a
Zuzanna Zdunek 6b
Antonina Krawczyk 5a
Wiktor Żurek 6c
Weronika Luterek 5b
Nina Warda 5b
Weronika Markocka 5b
Małgorzata Zięba 5b wyróżnienie
Dominika Bartnik 6c wyróżnienie
Kaja Kidyba 6c wyróżnienie
Jan Kiebasz 5b wyróżnienie
Zuzanna Popiołek 5a wyróżnienie
Julia Danielkiewicz 6c wyróżnienie
Hubert Szydłowski 6c wyróżnienie
Hubert Jarosz 6a wyróżnienie
Antoni Bellon 6a wyróżnienie

CERTIKAT Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO 2017

Goethe -Zertifikat A1 : FIT in Deutsch 1

Milena Janicka 6d
Grzegorz Haczewski 6d
Ewa Nowosad 6a
Maria Szczepanek 6a
Katarzyna Duda 6a
Mateusz Skwarek 6a
Antoni Bellon 6a

Goethe -Zertifikat A2 : FIT in Deutsch 2
Wiktor Barański 6b
Klara Grochowska 6d
Julia Jóźwiakowska 6c
Gabriela Krochmalska 6c
Adrianna Lizon 5c
Franciszek Siwiec 6b
Ernest Wołos 6c
Kaja Kidyba 6c

KONKURS O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH ZORGANIZOWANY Z OKAZJI 25 – LECIA ISTNIENIA DETHLOFF DEUTSCHSCHULE NIEPUBLICZNEJ SZKOŁY JĘZYKA NIEMIECKIEGO W LUBLINIE

Grzegorz Haczewski 6d I miejsce
Konrad Słowański 5a III miejsce
Hubert Jarosz 6a IV miejsce
Oliwia Kozłowska 5a IV miejsce
Weronika Markocka 5b IV miejsce

KONKURSY ARTYSTYCZNE

50 WOJEWÓDZKI TURNIEJ POEZJI DZIECIĘCEJ
Julia Pływacz 4c wyróżnienie

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „MALI BAJARZE“
Agata Bechta 6c I miejsce
Wiktor Barański 6b III miejsce
Nadia Wójcik 6c wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „PORTRET W KOLORZE UŚMIECHU“

Karol Paszkowski 5a wyróżnienie

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „ZAWSZE NIECH BĘDZIE SŁOŃCE…“

Kamila Murdza 5a II miejsce

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „MOJA PARAFIA“

Natalia Połok 5c nagroda

LUBELSKI KONKURS PLASTYCZNY ‚SŁONECZNE WZGÓRZE“

Kamila Murdza 5a wyróżnienie

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „ŚWIAT MOICH MARZEŃ“

Weronika Markocka 5b I miejsce
Natalia Wójcik 5c II miejsce
Hanna Baranowska 4a wyróżnienie
Paulina Litak 5c wyróżnienie
Dominika Paździor 5c wyróżnienie

V WOJEWÓDZKI FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK „JEZUS MALUSIEŃKI“

Magdalena Banaszek 4a nagroda Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Lublinie

MISTRZOSTWA ŚWIATA HIP HOP, BREAK DANCE I ELECTRIC BOOGIE IDO

Mistrz Świata w kategorii formacje hip hop do 11 lat, Wicemistrz Świata w kategorii małe grupy do 11 lat – Laura Łukasiak

MISTRZOSTWA POLSKI HIP HOP, BREAK DANCE I ELECTRIC BOOGIE IDO

Mistrz Polski w kategorii formacje hip hop juniorzy do 12-15 lat – Laura Łukasiak

WORLD OF DANCE LITHUANIA QUALIFIER 2017

1 miejsce w kategorii Youth Division oraz Crowd Favourite Youth Division – Laura Łukasiak

ZAWODY SPORTOWE

Igrzyska Miasta Lublin

V miejsce w sztafecie dziewcząt: Weronika Kłoda, Anna Polikarpowa, Julia Danilkiewicz, Zuzanna Sieczka, Zuzanna Zdunek, Zofia Lalak, Gabriela Krochmalska, Aleksandra Kuczyńska

Igrzyska Szkolne w Pływaniu
Igor Zuzaniuk – III miejsce w stylu grzbietowym chłopców

Finały Wojewódzkie w pływaniu chłopców
Igor Zuzaniuk – I miejsce

Igrzyska Miasta Lublin w Piłce Nożnej

11 miejsce: Kuna Maciej, Wojciechowski Maciej, Bujakowski Tomasz, Żurek Witor, Dimitriadis Teodor, Wociechowski Szymon, Kiebasz Jan, Paździor Patryk, Zienkowski Daniel, Smoliński Kornel, Choroszyński Michał , Wołos Ernest

Igrzyska Miasta Lublin w Drużynowym Tenisie Stołowym

V miejsce: Bujakowski Tomasz, Wojciechowski Maciej, Żurek Wiktor

Igrzyska Miasta Lublin w Piłce Ręcznej Chłopców

VII miejsce

Igrzyska Miasta Lublin w Rugby Tag

IV miejsce: Bujakowski Tomasz, Żurek Wiktor, Maciej Kuna, Teodor Dimitrriadis, Bownik Maciej, Zienkowski Daniel, Ścisłowski Bartłomiej, Domański Szymon , Kiebasz Jan, Wojciechowski Szymon, Paździor Patryk, Kłoda Mateusz

Mistrzowstwa Wojewodztwa Lubelskiego w kategiorii klas 4 w Rugby Tag
II miejsce: Kuna Maciej, Patryk Paździor, Kłoda Mateusz, Skwarek Mikołaj, Bownik Maciej, Krzysztof Stankiewicz, Barbara Artymiak, Szember Martyna, Wójcik Natalia

KLASY 1-3

MIĘDZYNARODOWY KONKURS INFORMATYCZNY „BÓBR”
Julia Szydłowska 3a – wyróżnienie

IV WALENTYNKOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO
Anastazja Lech 1c – III miejsce

IV WALENTYNKOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO
O PUCHAR WÓJTA GMINY NIEDRZWICA DUŻA
Weronika Honcz 2a – II miejsce
Valentina Hernandez Mazur 2a – III miejsce

OGÓLNOPOLSKI TEST ORTOGRAFICZNY 2016
Michał Juszka 3a – laureat
Julia Szydłowska 3a – wyróżnienie
Aleksandra Czapla 3a – wyróżnienie
Julia Lipska 3a – wyróżnienie
Paweł Hawrył 3a – wyróżnienie
Kinga Rydz 3a – wyróżnienie
Kinga Palak 3a – wyróżnienie
Nela Dyszewska 3b – ekspert ortografii
Olga Jaworska 3b – ekspert ortografii
Bartłomiej Łucjan 3b – ekspert ortografii
Szymon Balak 3c – wyróżnienie
Joanna Bogacka 3c – wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK HUMANISTYCZNY
Aleksandra Czapla 3a – wynik: bardzo dobry
Paweł Hawrył 3a – wynik: bardzo dobry
Michał Juszka 3a – wynik: bardzo dobry
Julia Lipska 3a – wynik: bardzo dobry
Kinga Palak 3a – wynik: bardzo dobry
Krzysztof Plewa 3a – wynik: bardzo dobry
Franciszek Poleszak 3a – wynik: bardzo dobry
Kinga Rydz 3a – wynik: bardzo dobry
Julia Szydłowska 3a – wynik: bardzo dobry
Joanna Bogacka 3c – wynik: bardzo dobry
Maciej Domański 3c – wynik: bardzo dobry
Nikodem Bień 3c – wynik: bardzo dobry
Mateusz Bartnik 3c – wynik: bardzo dobry
Kaja Rucińska 3c – wynik: bardzo dobry
Szymon Balak 3c – wynik: bardzo dobry
Oliwia Wielosz 3a –wynik: dobry
Hubert Kuczyński 3c – wynik: dobry
Sylwia Kamińska 3c – wynik: dobry
Lilina Kępa 3c – wynik: dobry
Jakub Samborski 3c – wynik: dobry
Dominika Murdza 3c – wynik: dobry
Konstancja Woźniak 3c – wynik: dobry

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK MATEMATYCZNY
Nikodem Bień 3c wynik: bardzo dobry – klasa

OGÓLNOPOLSKA OLIPIADA OLIMPUSEK
Laureaci:
Konrad Rejniak 1c
Filip Zwolak 1c

Maria Kryza 2a
Szymon Kołodziński 2b
Weronika Honcz 2a
Antonina Kieloch 2b
Szymon Wielgus 2b
Marcel Skoniecki 2a
Weronika Miks 2a
Krzysztof Koncewicz 2b
Maciej Milanowski klasa 2c
Karolina Białas 2b
Zuzanna Kura 2b
Karolina Paździor 2a

Nikodem Bień 3c
Joanna Bogacka 3c
Konstancja Woźniak 3c
Szymon Balak 3c
Kinga Palak 3a
Michalina Rola 3b
Dominika Murdza 3c

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZUCH
Laureci:
Julia Barczentewicz 1c
Mateusz Tarasiuk 1c
Nikodem Bonetyński 1b
Adam Cur 1b

Maciej Milanowski 2c
Paweł Wróbel 2a
Weronika Honcz 2a
Agnieszka Rusek 2c
Maria Kryza 2a
Marcel Skoniecki 2a

Kinga Palak 3a
Oliwia Wielosz 3a
Michał Juszka 3a
Julia Szydłowska 3a
Nela Dyszewska 3b
Joanna Bogacka 3c
Kaja Rucińska 3c
Aleksandra Czapla 3a
Michalina Rola 3b
Paweł Hawrył 3a
Hubert Kuczyński 3c
Nikodem Bień 3c

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZUCH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Dawid Kidyba 3c – laureat

OGÓLNOPOLSKI KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ „MAGIA ŚWIAT”
Joanna Bogacka 3c – III miejsce
Kinga Palak 3a – wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „JESIEŃ W OCZACH DZIECKA”
Weronika Miks 2a
Hanna Makaruk 2a

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „KOCHAM POLSKĘ”
Emilia Janicka 3c – wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „NATURA BEZCENNYM DAREM”
Łucja Milanowska 1b – wyróżnienie

WOJEWÓDZKI KONKURS PIOSENKI „JESIENNE NUTKI 2016”
Konkurs został objęty honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Lublin oraz Marszałka Województwa Lubelskiego
laureat pierwszego miejsca
Weronika Honcz 2a
Zuzanna Kura 1b
Maria Romańska 1b
Dominika Powiślańska
Kaja Rucińska 3c
Estera Wojtowicz 1b

XIV WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI EUROPEJSKIEJ
Pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego, Lubelskiego Kuratora Oświaty, Dyrektora Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin
laureat
Estera Wojtowicz 1b
Anastazja Lech 1c
Maria Romańska 1b
Weronika Honcz 2a
Weronika Miks 2a
Dominika Powiślańska
Valentina Hernandez Mazur 2a
Maria Kryza 2a
Zuzanna Kura 1b
Joanna Bogacka 3c
Julia Szydłowska 3a
Dominika Murdza 3 c

LUBELSKI KONKURS PLASTYCZNY „SŁONECZNE WZGÓRZE”
Magdalena Obłoza 1b – II miejsce
Joanna Kura 1b – III miejsce
Oliwia Tryksza 1b – wyróżnienie
Oliwia Wielosz 3a – wyróżnienie

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „ŚWIAT MOICH MARZEŃ”
Maria Romańska 1b– I miejsce
Oliwia Tryksza 1b– II miejsce
Iga Nowak 2b – wyróżnienie

SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

KONKURSY PRZEDMIOTOWE LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY W LUBLINIE – LAUREACI

Konkurs z języka polskiego: Monika Gonciarz, Stanisław Kawalec, Aleksandra Przypis

Konkurs matematyczny: Szymon Pszczoła, Jakub Bańko

Konkurs z języka angielskiego: Aleksander Poznański, Szymon Pszczoła, Joanna Maziarczyk, Szymon Kurus, Iga Kuwałek, Aleksandra Samborska

Konkurs z przyrody: Szymon Pszczoła, Kaja Zwolak

Konkurs ortograficzny: Monika Gonciarz, Iga Kuwałek, Maksymilian Styżej

KONKURSY PRZEDMIOTOWE LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY W LUBLINIE – FINALIŚCI

KONKURS ORTOGRAFICZNY

1. Monika Gonciarz 6a
2. Iga Kuwałek 6a
3. Juliusz Kowalczyk 6a
4. Maksymilian Styżej 6a
5. Franciszek Siwiec 5b
6. Zuzanna Sieczka 5b
7. Grzegorz Haczewski 5d

KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO

1. Monika Gonciarz 6a
2. Stanisław Kawalec 6b
3. Aleksandra Przypis 6b

KONKURS Z PRZYRODY

1. Kaja Zwolak 6b
2. Szymon Pszczoła 6b

KONKURS MATEMATYCZNY

1. Szymon Pszczoła 6b
2. Jakub Bańko 6b

KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

1. Marcel Barbucha 6a

2. Maksymilian Styżej 6a

3. Monika Gonciarz 6a
4. Aleksandra Samborska 6a
5. Rafał Dacka 6a
6. Iga Kuwałek 6a
7. Iga Nazaruk 6a
8. Szymon Kurus 6b
9. Szymon Pszczoła 6b
10. Joanna Maziarczyk 6b
11. Aleksander Poznański 6b
12. Michalina Łata 5b
13. Franciszek Siwiec 5b
14. Agata Bechta 5c
15. Oliwia Wasąg 5c

SUKCESY ARTYSTYCZNE

XLIX Wojewódzki Turniej Poezji Dziecięcej pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty

Kaja Zwolak 6b – wyróżnienie

V EDYCJA MIEJSKIEGO KONKURSU Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA KSIĄŻKI I PRAW AUTORSKICH 2016, zorganizowana przez Gimnazjum nr 3 im. prof. Mieczysława A. Krąpca OP w Lublinie

Nadia Wójcik 5c – II miejsce w kategorii medialnej

WOJEWÓDZKI KONKURS REGIONALISTYCZNY „MOJA MAŁA OJCZYZNA”

Alicja Bartosińska 5b – I miejsce w kategorii prac literackich

VII MIĘDZYSZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ I PATRIOTYCZNEJ
objęty honorowy m patronatem przez panią Ewę Dumkiewicz-Sprawkę

Zespół wokalny „ Muzyczna Sfera ” II miejsce w składzie:

Zuzanna Popiołek 4a
Aleksandra Mazurek 4c
Julia Przypis 4c
Izabela Kamińska 5a
Weronika Kłoda 5a
Julia Jóźwiakowska 5c
Nadia Wójcik 5c
Milena Janicka 5d
Wiktoria Brewczak 6b
Kaja Zwolak 6b

KONKURS POEZJI, PROZY I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ im. Ryszarda Kaczorowskiego
„Ojczyzno moja najmilsza” Konkurs wokalny

Zespół wokalny „ Muzyczna Sfera” II miejsce w składzie:

Kamila Murdza 4a
Zuzanna Popiołek 4a
Julia Makowska 4b
Aleksandra Mazurek 4c
Julia Przypis 4c
Izabela Kamińska 5a
Weronika Kłoda 5a
Julia Danilkiewicz 5c
Julia Jóźwiakowska 5c
Adrianna Lizon 5c
Nadia Wójcik 5c
Milena Janicka 5d
Ida Aurzecka 6b
Wiktoria Brewczak 6b
Barbara Drewnowska 6b
Małgorzata Kura 6b
Hanna Potocka 6b
Aleksandra Przypis 6b
Kaja Zwolak 6b

KONKURS „ MOJA PARAFIA” W KATEGORII „ ZDOLNY UCZEŃ”
organizowanym przez Targi Lubelskie S.A.

Aleksandra Przypis 6b I miejsce

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„POZYTWKA – CZYLI WSZYSTKO TO , CO SPRAWIA, ŻE JESTEM SZCZĘŚLIWY”

Zuzanna Popiołek 4a kwalifikacja do wystawy

19 JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI
„ŚWIAT JEST TEATREM”

Wiktoria Brewczak 6b wyróżnienie
Kaja Zwolak 6b wyróżnienie

KONKURS POEZJI, PROZY I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ im. Ryszarda Kaczorowskiego
„Ojczyzno moja najmilsza” Konkurs recytatorski

Stanisław Saba 6a wyróżnienie

KONKURS LITERACKI „ ŻYCZENIA DLA POLSKI”

Klasa 6a nagroda

SUKCESY SPORTOWE

ANDRZEJKOWY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ
O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W LUBLINIE

Dziewczęta
Klasa 6b I miejsce
Klasa 5c II miejsce
Klasa 5b III miejsce

Chłopcy
Klasa 6b I miejsce
Klasa 6a II miejsce
Klasa 5b III miejsce

OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W „SZACHACH SZYBKICH” W KATEGORII JUNIOR DO 12 LAT

Łukasz Krzyszczak 4c III miejsce

11 OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY „SZACH KRÓLOWI” O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LUBLIN

Łukasz Krzyszczak 4c III miejsce

MISTRZOSTWA ŚWIATA HIP HOP w ramach STUDIA TAŃCA UDS

Marcel Barbucha 6a tytuł Mistrza Świata w formacji juniorów
Laura Łukasiak 4 b tytuł Wicemistrza Świata w formacji juniorów
Pola Piotrowska 4 b tytuł Wicemistrza Świata w formacji dzieci
Aleksandra Zakrzewska 4 b tytuł Wicemistrza Świata w formacji dzieci

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2014/2015 (wybrane)

LAUREACI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY W LUBLINIE:

KONKURS POLONISTYCZNY: Klaudia Brodowska, Adrianna Porębska, Marta Wojtowicz

KONKURS MATEMATYCZNY: Jakub Marzec, Maciej Koszałka

KONKURS ORTOGRAFICZNY: Szymon Naumczyk, Jakub Marzec

KONKURS HISTORYCZNY: Klaudia Brodowska, Jakub Kołodziej, Szymon Kuna, Jakub Marzec, Tymoteusz Lech

KONKURS PRZYRODNICZY: Antoni Błaszczyk, Adrianna Porębska, Maja Zdunek, Jakub Marzec, Alicja Wierzbicka

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO: Monika Kamińska, Adrianna Porębska, Maciej Koszałka, Jakub Marzec, Mikołaj Rola, Michał Serwa

SP Chrobry

Misja szkoły

Sukcesy

Nauczyciele

Projekty

Oferta zajęć pozalekcyjnych

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

Dla rodzica

Statut

Dokumenty szkolne

Dziennik

Plan lekcji

Plan zajęć pozalekcyjnych

Kalendarz

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

O szkole

Zasady rekrutacji

Opłaty i promocje

Zapisy

Infolinia
785 885 300