szkoła

pracowici

stawiacie sobie
ambitne cele

to „Chrobry” jest właśnie dla Was!

Co nas wyróżnia?

Bezpieczeństwo i relacje pełne zaufania

Dbamy o to, aby każdy uczeń czuł się u nas jak w domu. Wyjątkowy klimat szkoły tworzymy poprzez budowanie wspierających więzi.

Wyjątkowe połączenie tradycji
i nowoczesności

Chcemy dać naszym uczniom głębokie korzenie
i mocne skrzydła. Opieramy się na tradycji
i przygotowujemy do przyszłości.

Oparcie wizji edukacyjnej na wartościach

W szkolnym życiu stawiamy na odpowiedzialność, odwagę, szacunek i tolerancję. Uczymy myśleć
i rozumieć świat.

Dbałość o osobisty rozwój ucznia

Jest dla nas ważne, aby każdy uczeń znalazł w szkole swoje miejsce i indywidualną ścieżkę rozwoju. Pomagamy uwierzyć w siebie, rozwijać zainteresowania i talenty.

Kompetentna kadra pedagogiczna

Jesteśmy dumni z zespołu doświadczonych nauczycieli, którzy nieustannie doskonalą swoje umiejętności i warsztat pracy.

Wysoki poziom kształcenia

Nasi uczniowie od lat uzyskują najwyższe wyniki egzaminów i odnoszą sukcesy w konkursach przedmiotowych, tematycznych, artystycznych
i sportowych.

O szkole

Dziś trudno wyobrazić sobie edukacyjną mapę Lublina bez placówek niepublicznych, ale to właśnie my byliśmy pierwszą niepubliczną szkołą podstawową w mieście. Szkoła była spełnieniem marzeń uczniów, rodziców i nauczycieli o nowoczesnej, atrakcyjnej i skutecznej edukacji. Staramy się, aby ten cel nadal przyświecał naszej codziennej pracy.

Ludzie Chrobrego

Poznaj zespół pedagogów