kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja
kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Państwem wyjątkowymi sukcesami naszej utalentowanej uczennicy, Poli. Jej niezwykłe osiągnięcia w dziedzinie muzyki są powodem do dumy dla całej społeczności szkolnej.

W listopadzie zeszłego roku, Pola wzięła udział w VI Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Polskiej i Zagranicznej „Firoliza – reakcja wokalna” w Warszawie. Z wielkim zaangażowaniem i talentem zdobyła tam trzecie miejsce, potwierdzając nie tylko swoje umiejętności wokalne, ale także determinację i pasję do sztuki.

Nie minęło wiele czasu, a już 9 grudnia 2023 roku, w Grodzisku Mazowieckim, miała miejsce premiera III Świątecznej Płyty zatytułowanej „Christmas Talents”. Ta wyjątkowa produkcja została nagrana przez Fundację ze Sztuką przez Świat, a nasza utalentowana uczennica, Pola, miała zaszczyt brać udział w tym wydarzeniu po raz trzeci. Jej udział świadczy nie tylko o jej wyjątkowym talencie, ale również o stałym zaangażowaniu w rozwijanie swoich umiejętności artystycznych.

Sukcesy Poli są nie tylko powodem do dumy dla niej samej, ale także dla całej społeczności szkolnej im. Bolesława Chrobrego. Życzymy naszej zdolnej uczennicy dalszych sukcesów w świecie sztuki i muzyki oraz nieustającej pasji do tworzenia i dzielenia się swoim talentem.