kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja
kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Państwem wyjątkowymi sukcesami naszej utalentowanej uczennicy, Poli. Jej niezwykłe osiągnięcia w dziedzinie muzyki są powodem do dumy dla całej społeczności szkolnej.

W listopadzie zeszłego roku, Pola wzięła udział w VI Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Polskiej i Zagranicznej „Firoliza – reakcja wokalna” w Warszawie. Z wielkim zaangażowaniem i talentem zdobyła tam trzecie miejsce, potwierdzając nie tylko swoje umiejętności wokalne, ale także determinację i pasję do sztuki.

Nie minęło wiele czasu, a już 9 grudnia 2023 roku, w Grodzisku Mazowieckim, miała miejsce premiera III Świątecznej Płyty zatytułowanej „Christmas Talents”. Ta wyjątkowa produkcja została nagrana przez Fundację ze Sztuką przez Świat, a nasza utalentowana uczennica, Pola, miała zaszczyt brać udział w tym wydarzeniu po raz trzeci. Jej udział świadczy nie tylko o jej wyjątkowym talencie, ale również o stałym zaangażowaniu w rozwijanie swoich umiejętności artystycznych.

Sukcesy Poli są nie tylko powodem do dumy dla niej samej, ale także dla całej społeczności szkolnej im. Bolesława Chrobrego. Życzymy naszej zdolnej uczennicy dalszych sukcesów w świecie sztuki i muzyki oraz nieustającej pasji do tworzenia i dzielenia się swoim talentem.

 

SP Chrobry

Misja szkoły

Sukcesy

Nauczyciele

Projekty

Oferta zajęć pozalekcyjnych

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

Dla rodzica

Statut

Dokumenty szkolne

Dziennik

Plan lekcji

Plan zajęć pozalekcyjnych

Kalendarz

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

O szkole

Zasady rekrutacji

Opłaty i promocje

Zapisy

Infolinia
785 885 300