kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja
kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

Prezentujemy utalentowaną rodzinę ucznia klasy 7b – Mikołaja Wójcickiego.

Mikołaj jest uczniem 7 klasy Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego. Znamy go jako laureata wielu wystaw krajowych oraz ogólnonarodowych konkursów w zakresie malarstwa oraz muzyki (gra na gitarze elektrycznej). Od lat uczestniczy w zajęciach malarskich i graficznych, które odbywają się w jego domu rodzinnym. Siłą rzeczy sztuki plastyczne stały się nieodzowną częścią jego codziennego życia, podobnie jak starszego brata i rodziców. Maluje i gra na gitarze w ramach relaksu, co sprawia mu ogromną przyjemność. Nie sprecyzował jeszcze, w jakim kierunku będzie kształcił się dalej, pomysłów jest dużo.

Jego rodzice, państwo Eliza i Łukasz oraz brat Mateusz są artystami plastykami. Wszyscy pracują jako wykładowcy w Akademii Rysunku i Malarstwa w Canaletto Art w Lublinie. Brali udział w licznych wystawach malarskich oraz imprezach artystycznych.

Lubelscy artyści malarze: Eliza Dudek-Wójcicka wraz z mężem Łukaszem Wójcickim oraz synami, uczą sztuki malowania i kreatywności, pomagają rozwijać pasje dzieciom i dorosłym, przekonują, żeby zawsze iść za głosem serca. Pod ich kierunkiem wiele osób odkryło talenty plastyczne.

Na stronie Radia Lublin można posłuchać audycji o ich niezwykłym domu: https://radio.lublin.pl/2021/09/na-wlasne-uszy-wieczor-z-reportazem-wtorek-96/

Państwo Wójciccy kilka ze swoich prac ofiarują rna szkolną aukcję dobroczynną. Szczegóły już niebawem.

Poniżej prezentujemy wybrane prace rodziny.

 

 

SP Chrobry

Misja szkoły

Sukcesy

Nauczyciele

Projekty

Oferta zajęć pozalekcyjnych

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

Dla rodzica

Statut

Dokumenty szkolne

Dziennik

Plan lekcji

Plan zajęć pozalekcyjnych

Kalendarz

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

O szkole

Zasady rekrutacji

Opłaty i promocje

Zapisy

Infolinia
785 885 300