kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja
kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

W czwartek, 28 września 2023 roku, klasa 4b miała okazję świętować Dzień Chłopaka w wyjątkowy sposób. Cała klasa włączyła się w organizację tego wydarzenia, które było pełne radości i zabawy.

W ciągu dnia odbyły się liczne atrakcje. Rozegraliśmy emocjonujące gry planszowe, które sprawiły wiele radości zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Następnie odbył się uroczy koncert życzeń, gdzie każdy mógł wyrazić swoje sympatie i docenić swoich kolegów. Były to niezwykłe momenty pełne uśmiechów i wzajemnej życzliwości.

Podczas świętowania Dnia Chłopaka nie zabrakło również wyróżnień. Super chłopcy zostali uhonorowani medalami za swoje wyjątkowe cechy i osiągnięcia. To było dla nich zasłużone wyróżnienie!

Dziewczynki z klasy 4b również przygotowały niespodzianki. Stworzyły piękną gazetkę klasową pełną miłych słów, życzeń i kreatywnych prac plastycznych. To było wyjątkowe gest, który sprawił, że chłopcy poczuli się docenieni i mile zaskoczeni.

Na koniec nie mogło zabraknąć poczęstunku. Wszyscy razem delektowaliśmy się pysznymi przekąskami i słodkościami. To było miłe zakończenie dnia pełnego wrażeń.

Dzień Chłopaka w klasie 4b okazał się nie tylko okazją do świętowania, ale także do budowania więzi między chłopcami i dziewczynkami. Była to bardzo udana zabawa, która na pewno zostanie długo wspominana przez wszystkich uczestników.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego dnia!