kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja
kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

W czwartek, 28 września 2023 roku, klasa 4b miała okazję świętować Dzień Chłopaka w wyjątkowy sposób. Cała klasa włączyła się w organizację tego wydarzenia, które było pełne radości i zabawy.

W ciągu dnia odbyły się liczne atrakcje. Rozegraliśmy emocjonujące gry planszowe, które sprawiły wiele radości zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Następnie odbył się uroczy koncert życzeń, gdzie każdy mógł wyrazić swoje sympatie i docenić swoich kolegów. Były to niezwykłe momenty pełne uśmiechów i wzajemnej życzliwości.

Podczas świętowania Dnia Chłopaka nie zabrakło również wyróżnień. Super chłopcy zostali uhonorowani medalami za swoje wyjątkowe cechy i osiągnięcia. To było dla nich zasłużone wyróżnienie!

Dziewczynki z klasy 4b również przygotowały niespodzianki. Stworzyły piękną gazetkę klasową pełną miłych słów, życzeń i kreatywnych prac plastycznych. To było wyjątkowe gest, który sprawił, że chłopcy poczuli się docenieni i mile zaskoczeni.

Na koniec nie mogło zabraknąć poczęstunku. Wszyscy razem delektowaliśmy się pysznymi przekąskami i słodkościami. To było miłe zakończenie dnia pełnego wrażeń.

Dzień Chłopaka w klasie 4b okazał się nie tylko okazją do świętowania, ale także do budowania więzi między chłopcami i dziewczynkami. Była to bardzo udana zabawa, która na pewno zostanie długo wspominana przez wszystkich uczestników.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego dnia!

 

SP Chrobry

Misja szkoły

Sukcesy

Nauczyciele

Projekty

Oferta zajęć pozalekcyjnych

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

Dla rodzica

Statut

Dokumenty szkolne

Dziennik

Plan lekcji

Plan zajęć pozalekcyjnych

Kalendarz

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

O szkole

Zasady rekrutacji

Opłaty i promocje

Zapisy

Infolinia
785 885 300