kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja
kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja
W krajach niemieckojęzycznych święta Bożego Narodzenia obchodzi się równie uroczyście jak u nas. Jest choinka, pasterka i kolędy. W obchodzeniu Świąt jest również wiele ciekawych, wyjątkowych zwyczajów i tradycji. Uczący się języka niemieckiego uczniowie zostali z nimi zapoznani podczas nietypowych lekcji.
16 grudnia 2021 r. pani Monika Kaproń-Dobrowolska poprowadziła warsztaty dl dzieci z klasy 3c. Po omówieniu zwyczajów związanych ze Świętami odbyły się gry logiczne oraz zabawy ruchowe utrwalające poznane słownictwo.
15 grudnia 2021 r. uczniowie klasy 8 przeprowadzili lekcję języka niemieckiego w klasie 2b. W świątecznej atmosferze ósmoklasiści przedstawili prezentację na temat zwyczajów  związanych z Bożym Narodzeniem w Niemczech i  przeprowadzili quiz interaktywny. Dzieci poznały też nowe słówka związane z tradycjami bożonarodzeniowymi i utrwalały je, bawiąc się.
16 grudnia 2021 r. uczennice klasy 7 przeprowadziły świąteczną lekcję języka niemieckiego w klasie 4a.  Starsze koleżanki zapoznały czwartoklasistów  z tradycjami bożonarodzeniowymi  w Niemczech. W trakcie świetnej zabawy przygotowanej przez koleżanki dzieci uczyły się nowych słówek  i poszerzały swoją wiedzę na temat kultury niemieckiej.

SP Chrobry

Misja szkoły

Sukcesy

Nauczyciele

Projekty

Oferta zajęć pozalekcyjnych

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

Dla rodzica

Statut

Dokumenty szkolne

Dziennik

Plan lekcji

Plan zajęć pozalekcyjnych

Kalendarz

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

O szkole

Zasady rekrutacji

Opłaty i promocje

Zapisy

Infolinia
785 885 300