kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja
kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

O szkole

Zasady rekrutacji

Opłaty i promocje

Zapisy

Infolinia
785 885 300

Dla rodzica

Statut

Dokumenty szkolne

Dziennik

Plan lekcji

Plan zajęć pozalekcyjnych

Kalendarz

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

SP Chrobry

Misja szkoły

Sukcesy

Nauczyciele

Projekty

Oferta zajęć pozalekcyjnych

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

W ramach projektu „Mózg rządzi” nauczyciele uczestniczyli w cyklu trzech szkoleń prowadzonych przez panią Ewę Steen, właścicielkę Raadvise, naszego partnera z Norwegii. Pierwsze szkolenie odbyło się 30 października 2023 r. i dotyczyło gamifikacji w nauczaniu. Nauczyciele mogli poznać sekrety technik motywacji, z którymi można się spotkać nie tylko w grach, ale które z powodzeniem mogą być wykorzystane w pracy z uczniami.

27 listopada 2023 r. podczas szkolenia „Edukacja włączająca a praca z uczniem młodszym” uczestnicy zdobyli wiedzę oraz umiejętności niezbędne do skutecznego wspierania rozwoju i edukacji dzieci w młodszym wieku szkolnym, z uwzględnieniem różnorodnych potrzeb i możliwości uczniów. W programie szkolenia znalazły się także prezentacje skutecznych metod i narzędzi dydaktycznych wraz z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi ich
adaptacji. 11 grudnia 2023 r. odbyło się ostatnie z cyklu szkoleń na temat pracy z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Uczestnicy pracowali nad sposobami wyrównywania szans edukacyjnych wszystkich uczniów. Jedną z technik zaproponowanych nauczycielom było wykorzystanie na zajęciach gogli VR.