kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja
kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

Cieszymy się ogromnie informując, że Maksymilian, nasz utalentowany artysta, zdobył prestiżowe wyróżnienie w kategorii wiekowej 10-14 lat podczas 34. Międzynarodowego Festiwalu Gier i Komiksów w Łodzi!

To niesamowite osiągnięcie, tym bardziej imponujące, że Maks po raz pierwszy wziął udział w tym konkursie, a dopiero co osiągnął wymagany wiek. Jest to dowód na jego niezwykły talent i zaangażowanie w tworzenie komiksów.

Festiwal ten, zorganizowany już po raz 34, jest miejscem spotkania miłośników komiksu i gier z całego świata. Tematem przewodnim tegorocznej edycji była podróż do centrum wszechświata, co stanowiło wyzwanie dla wszystkich uczestników.

Jeśli jesteście ciekawi pracy Maksa załączamy ją poniżej. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi pracami konkursowymi, które można znaleźć na oficjalnej strony festiwalu: link do strony konkursu.

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować Maksowi tego wspaniałego sukcesu. Jego praca zasługuje na uznanie i inspiruje nas wszystkich. Jesteśmy dumni z jego osiągnięć i nie możemy się doczekać, co przyniesie przyszłość dla tego utalentowanego artysty! 🎉👏🏆

SP Chrobry

Misja szkoły

Sukcesy

Nauczyciele

Projekty

Oferta zajęć pozalekcyjnych

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

Dla rodzica

Statut

Dokumenty szkolne

Dziennik

Plan lekcji

Plan zajęć pozalekcyjnych

Kalendarz

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

O szkole

Zasady rekrutacji

Opłaty i promocje

Zapisy

Infolinia
785 885 300