kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja
kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

25 czerwca 2021 wszyscy uczniowie po raz ostatni w tym roku szkolnym usłyszeli dźwięk szkolnego dzwonka. Zaczęły się WAKACJE! Ale przed spakowaniem walizek i zanurzeniem stóp w morskiej wodzie albo wspięciem się na górski szczyt należało jeszcze odebrać świadectwo oraz pożegnać się z nauczycielami i kolegami.

W Chrobrym uroczystość zakończenia roku szkolnego ze względu na ograniczenia związane z pandemią została podzielona na kilka tur.

Najpierw, 24 czerwca 2021 pożegnali się ze szkołą absolwenci. Pani dyrektor Małgorzata Owsik wręczyła im świadectwa, a najlepszym uczniom medale za wybitne osiągnięcia i wzorowe zachowanie. Pogratulowała też rodzicom wspaniałego wychowania dzieci. Uczniowie pięknie podziękowali swoim nauczycielom za lata wspólnej nauki.

Zdjęcia z uroczystości można obejrzeć w naszej Galerii.

25 czerwca w sali gimnastycznej kolejno spotykali się uczniowie klas 6 i 7, 4 i 5 oraz 1, 2 i 3. Pani dyrektor Małgorzata Owsik oraz pan prezes Waldemar Leszcz krótko posumowali zakończony rok szkolny i życzyli wszystkim wspaniałych wakacji – BEZ INTERNETU 🙂 Wakacyjny charakter spotkania podkreśliły piosenki, wiersze i skecze w wykonaniu uczniów, przygotowanych przez panią Justynę Krenz oraz panią Małgorzatę Cięciwę. Po uroczystości uczniowie spotkali się z wychowawcami, którzy wręczyli im świadectwa. Wszyscy otrzymali promocję do następnej klasy!

Teraz już można było udać się na zasłużony odpoczynek. Do zobaczenia we wrześniu!

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmu ze skrótem wydarzenia.