kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja
kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

25 czerwca 2021 wszyscy uczniowie po raz ostatni w tym roku szkolnym usłyszeli dźwięk szkolnego dzwonka. Zaczęły się WAKACJE! Ale przed spakowaniem walizek i zanurzeniem stóp w morskiej wodzie albo wspięciem się na górski szczyt należało jeszcze odebrać świadectwo oraz pożegnać się z nauczycielami i kolegami.

W Chrobrym uroczystość zakończenia roku szkolnego ze względu na ograniczenia związane z pandemią została podzielona na kilka tur.

Najpierw, 24 czerwca 2021 pożegnali się ze szkołą absolwenci. Pani dyrektor Małgorzata Owsik wręczyła im świadectwa, a najlepszym uczniom medale za wybitne osiągnięcia i wzorowe zachowanie. Pogratulowała też rodzicom wspaniałego wychowania dzieci. Uczniowie pięknie podziękowali swoim nauczycielom za lata wspólnej nauki.

Zdjęcia z uroczystości można obejrzeć w naszej Galerii.

25 czerwca w sali gimnastycznej kolejno spotykali się uczniowie klas 6 i 7, 4 i 5 oraz 1, 2 i 3. Pani dyrektor Małgorzata Owsik oraz pan prezes Waldemar Leszcz krótko posumowali zakończony rok szkolny i życzyli wszystkim wspaniałych wakacji – BEZ INTERNETU 🙂 Wakacyjny charakter spotkania podkreśliły piosenki, wiersze i skecze w wykonaniu uczniów, przygotowanych przez panią Justynę Krenz oraz panią Małgorzatę Cięciwę. Po uroczystości uczniowie spotkali się z wychowawcami, którzy wręczyli im świadectwa. Wszyscy otrzymali promocję do następnej klasy!

Teraz już można było udać się na zasłużony odpoczynek. Do zobaczenia we wrześniu!

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmu ze skrótem wydarzenia.

 

SP Chrobry

Misja szkoły

Sukcesy

Nauczyciele

Projekty

Oferta zajęć pozalekcyjnych

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

Dla rodzica

Statut

Dokumenty szkolne

Dziennik

Plan lekcji

Plan zajęć pozalekcyjnych

Kalendarz

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

O szkole

Zasady rekrutacji

Opłaty i promocje

Zapisy

Infolinia
785 885 300