kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja
kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

W ramach ogólnopolskiego projektu Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo zorganizowaliśmy Tydzień Dbania o Relacje. Wszyscy staraliśmy się lepiej poznać, polubić, spędzać ze sobą czas analogowo.

Klasa 6a podjęła wiele różnorodnych działań. Na poniedziałkowej lekcji polskiego każdy przygotował życzenia na dobry tydzień dla kolegi lub koleżanki.

Podczas zajęć popołudniowych odbyło się „Popołudnie z filmem”. Uczniowie obejrzeli film na motywach popularnych powieści R. Kosika “Felix, Net i Nika”, a potem rozmawiali o swoich wrażeniach. Szóstoklasiści wzięli też udział w “Loterii Dobrych Myśli”. Wylosowali sobie po jednej, spróbowali je zinterpretować i odnieść do własnych doświadczeń.

Na lekcji wychowawczej uczniowie mieli „Godzinę Dobrych Żartów”. Szukali sposobów na poprawę humoru i próbowali rozweselić się nawzajem. Wykonali plakaty przedstawiające sposoby na dobry humor i zamieścili je na padlecie.

Utworzony za pomocą aplikacji Padlet

27 października 2021 w ramach Tygodnia Dbania o Relacje w zerówkach odbył się jesienny bal. Były tańce przy skocznej muzyce, zagadki o jesieni, pokaz pięknych strojów i smaczny poczęstunek. Dzieci przygotowały również listki życzliwości, na których narysowały miłe obrazki dla swoich kolegów. Na zakończenie imprezy każdy wylosował listek i zabrał go do domu. To była wspaniała zabawa.

A jedna z pań nauczycielek przygotowała dla swoich uczniów film z dobrymi życzeniami.

Dobre życzenia dla uczniów