kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja
kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

O szkole

Zasady rekrutacji

Opłaty i promocje

Zapisy

Infolinia
785 885 300

Dla rodzica

Statut

Dokumenty szkolne

Dziennik

Plan lekcji

Plan zajęć pozalekcyjnych

Kalendarz

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

SP Chrobry

Misja szkoły

Sukcesy

Nauczyciele

Projekty

Oferta zajęć pozalekcyjnych

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

21 czerwca 2021 r. w Trybunale Koronnym odbyło się spotkanie władz miasta Lublina z przedstawicielami laureatów konkursów przedmiotowych i artystycznych. Zastępca Prezydenta Miasta Lublin, dr Mariusz Banach wręczył pamiątkowe dyplomy przedstawicielom tegorocznych laureatów wyróżnionych w ramach Programu wspierania na terenie Lublina edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży. Mając na uwadze sytuację epidemiczną i względy bezpieczeństwa, w tym roku, podobnie jak w poprzednim, zdecydowano się zrezygnować z uroczystej gali. Prezydent spotkał się z dyrektorami szkół, których uczniowie zdobyli największą liczbę tytułów, a także z laureatami reprezentującymi daną szkołę. Naszą szkołę reprezentowała pani dyrektor Małgorzata Owsik oraz Konstancja Cegłowska – laureatka 4 konkursów przedmiotowych.

Nasza szkoła otrzymała pamiątkowy puchar Prezydenta Miasta Lublin za wybitne osiągnięcia dydaktyczne w roku szkolnym 2020/2021.

Wśród szkół niepublicznych mamy największą liczbę laureatów – 12 uczniów zdobyło 18 tytułów laureata i 5 tytułów finalisty, wśród nich jest 12 stypendystów.