kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja
kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

O szkole

Zasady rekrutacji

Opłaty i promocje

Zapisy

Infolinia
785 885 300

Dla rodzica

Statut

Dokumenty szkolne

Dziennik

Plan lekcji

Plan zajęć pozalekcyjnych

Kalendarz

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

SP Chrobry

Misja szkoły

Sukcesy

Nauczyciele

Projekty

Oferta zajęć pozalekcyjnych

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

Julia jest uczennicą klasy 4a. Trzy lata temu, z miłości do tańców i kultury latynoamerykańskiej, narodziła się jej pasja do tańców karaibskich: salsy kubańskiej, bachaty i merengue, które szkoli w Szkole Tańca Studio Bonito. Największym sukcesem Julki i formacji, z którą tańczy, jest zdobyty w październiku 2021 roku srebrny medal w Mistrzostwach Europy WADF w tańcach karaibskich.

Julka rozwija też swoje pasje sportowe. Od 4 roku życia szkoli umiejętności windsurfingu na Zatoce Puckiej oraz jazdy na nartach. Jest członkiem Klubu Sportowego oraz Szkoły Narciarskiej z licencją A+B SITN-PZN z Krakowa, z którym regularnie wyjeżdża na zgrupowania narciarskie. Pływa również na SUP-ie.

Czas poświęcany przez nią pasjom sportowo-tanecznym nie przeszkadza jej w osiąganiu dobrych wyników w nauce. W ubiegłorocznej edycji międzyszkolnych konkursów przedmiotowych Julka uzyskała kilka wyróżnień i tytułów laureata – m.in. w konkursach: języka angielskiego i  logicznego myślenia. Zajęła również I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim.

Julka jest wrażliwą dziewczynką, która czuje potrzebę niesienia pomocy potrzebującym, angażuje się w akcje charytatywne m.in. dla WOŚP, pomaga Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie oraz jest inicjatorką akcji szkolnej „Pomoc dla uchodźców”. Uwielbia uczyć się języków obcych: angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego oraz przyrody. Od najmłodszych lat mówi, że chciałaby zostać w przyszłości kardiologiem. Na co dzień jest pełna entuzjazmu, żywiołowa i uwielbia otaczać się przyjaciółmi.