kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja
kontakt

785 885 300

szkoła

dla rodzica

rekrutacja

O szkole

Zasady rekrutacji

Opłaty i promocje

Zapisy

Infolinia
785 885 300

Dla rodzica

Statut

Dokumenty szkolne

Dziennik

Plan lekcji

Plan zajęć pozalekcyjnych

Kalendarz

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

SP Chrobry

Misja szkoły

Sukcesy

Nauczyciele

Projekty

Oferta zajęć pozalekcyjnych

Zobacz również

Aktualności

Tablica ogłoszeń

Wyjątkowe wyniki naszych ósmoklasistów! Z dumą ogłaszamy najwyższy wynik w województwie! 🎉🏆
Jesteśmy niesamowicie dumni z naszych niesamowitych uczniów z Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Lublinie! Przedstawiamy Wam oszałamiające wyniki, które dowodzą, że nasza szkoła jest prawdziwym liderem!
Nasi ósmoklasiści zdali egzamin z doskonałymi wynikami, znacznie przewyższając średnią krajową. Oto niesamowite osiągnięcia naszych uczniów:
📚 Język polski: 82%
🔢 Matematyka: 91%
🌍 Język angielski: 94%
🇩🇪 Język niemiecki: 100%

To jeszcze nie wszystko! Nasz szkolny zespół może się pochwalić średnim wynikiem całego egzaminu na poziomie 91,75%! Jest to NAJWYŻSZY wynik w całym województwie! To niezwykłe osiągnięcie, które podkreśla nie tylko zaangażowanie uczniów, ale również ich talent oraz ciężką pracę.

Dziękujemy naszym wyjątkowym uczniom za ich determinację, rodzicom za wsparcie oraz niezawodnej kadrze nauczycielskiej za ich poświęcenie i zaangażowanie. To wspólny sukces, który dowodzi, że nasza Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie to najlepszy wybór dla Twojego dziecka!
Jeśli marzysz o zapewnieniu swojemu dziecku solidnych podstaw edukacyjnych i niepowtarzalnej przewagi, dołącz do naszej szkoły! Zapisy na nowy rok szkolny są już otwarte. Nie przegap tej wyjątkowej szansy!
🎓🌟 Dołącz do naszej Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Lublinie i zapewnij swojemu dziecku sukces na najwyższym poziomie! 🌟🎉